PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 178
ocen
7,6 10 1 101178
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

Film oglądałam kilka lat temu i wywarł na mnie wrażenie - muszę przyznać. Nie pamiętam go dokładnie, pamiętam moje uczucia towarzyszące oglądaniu go. Wszystko odświeżyło się po obejrzeniu ostatnio reklamy w telewizji. A ta muzyka z reklamy utkwiła mi w pamięci. Chodzi mi po głowie. Jest w niej coś niezwykłego. Taka smutna, aczkolwiek nie dramatyczna i nie rozpaczliwa. Po prostu... coś w niej jest!

ocenił(a) film na 10
Natos

natoss czytasz mi w myślach!!! Dokładnie to samo odnioslam wrażenie i chcialam się zapytać czy ktoś wie jak ten utwór sie nazywa... spisałam wszystkie tytuły jakie były w napisach końcowych (bo mam ten film na dvd) i nie wiem którego szukać...

Natos

Tylko właśnie nie wiem jak to jest, bo muzyka z reklamy może nie mieć nic wspólnego z muzyką w filmie. Poza tym to mam wrażenie, że widziałam tą muzykę w reklamie jakiegoś durnego filmu z serii "na prawdziwych faktach" na TVNie.

Natos

NO WŁASNIE CO TO ZA PIOSENKA CHODZI ZA MNA JUZ OD ROKU JEST POPROSTU SUPER!! NIECH KTOŚ NAM POMOŻE!!

barbie_2

myślę że ta melodia pochodzi u utworu Coldplay "Clocks" Sprawdzcie !

ocenił(a) film na 10
__1758Aga__1758

Tak się zastanawiam jak może to być COLDPLAY skoro "Cloks" jest z płyty "A rush of blood to the head" (bodajże z 2002 r.),a film jest z 1998r ??? Co nie zmienia faktu,że Coldplay rządzi tak jak sam film! A ta piosenka na końcu to SIMPLE RED - "Beside You" !

Robson_77

Tyle że piosenki "Clocks" nie słychać ani podczas filmu ani nie widnieje na jego soundtracku , myślę ze to tvn dała tę piosenką do zwiastunu lecącego bodajże w zeszłym roku, pozatym ta melodia pojawiła się także w zwiastunach innych filmów np. Pracująca mama ( ten także został wyemitowany w zeszłym roku)

__1758Aga__1758

http://www.filmweb.pl/I,znowu...,temat,Topic,id=393560 [www.filmweb.pl/I,znowu....]

ocenił(a) film na 6
Natos

słyszałam ten utwór na końcu jednego z seriali i było tam napisane ze pochodzi ze zbiorów "Paris Music" z tzw. banku muzyki http://www.parismusic.com.pl/ [www.parismusic.com.pl/] na tej stronie są podane przykładowe płyty z tych zbiorów.. można tam poszukać

ocenił(a) film na 8
Karoola

http://www.filmweb.pl/topic/733079/muzyka+podczas+reklam.html

Natos

Hm, myślę, że może to być piosenka Enigmy - Return to innocence albo inny kawałek Enigmy - Close To heaven. Tak naprawdę to nie widziałem zwiastunu ani nie mam pojęcia o jaką piosenkę może chodzić. Po prostu wpisałem na Youtubie Między piekłem a niebem i do scen z filmu leciał właśnie kawałek Close to heaven . Przy okazji, na pewno warto posłuchać obu tych piosenek. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
l_g77

To nie jest żadna z tych piosenke. Ale wielkie dzięki!

polityk2

to jest wstęp do piosenki Brandy should I go :) Mnie też ta muzyka zafascynowała aż znalazłam. wprawdzie sama muzyka bez późniejszego wokalu byłaby lepsza. Strasznie to do coldplay podobne.

ocenił(a) film na 10
harisson1

To tylko utwor z motywem zaczerpnietym z Coldplay-Clocks, wiec to nie to.

Nagralem specjalnie zapowiedz tego filmu na telefon, zeby sobie czasem przypomniec.

myprogs

A mógłbyś się podzielić? Może to ułatwi znalezienie tego kawałka, bo pewnie wiekszość osób nie pamięta go do końca ;> Proponuje www.wrzuta.pl. Z góry wieeeeeelkie dzięki.

ocenił(a) film na 8
paweu_2

Odgrzebie stary wątek, ale znalazłem chyba.
comptine d'un autre été - yann tiersen
http://www.youtube.com/watch?v=IyCRJmerW1Q

GOLONEK

no nadal nie to :/ czy ktos ma jakis pomysl??

ocenił(a) film na 8
szukacz2602

to ten utwór był w reklamie
pewnie coś ci się pomieszało

ocenił(a) film na 7
GOLONEK

Jest kilka "reklam" tego filmu i każde miało inną piosenke. To co podałeś jest z innej reklamy niż to, co wiele osób szuka. Popatrz na "poprzednie" posty, bo tam są dwie pisenki podobne do tej z reklamy.

DreamerDream

kurcze, pewnie już nigdy tego nie znajdziemy :(

użytkownik usunięty
stollar_2

cześć :) chyba trochę odgrzewany kotlet, ale co mi tam ;)
nie mogę zew. linka dać, ale tak możecie na niego trafić :
YT użytkownik Zygmuntification1 przesłał film jakoś w lutym 2011 zatytułowany:
TVN zapowiedzi (2005)
zwiastun filmu jest po reklamie czekoladek jakos 0:41
Tylko trochę zwątpiłam i to jest chyba muzyka z drugiej zajawki na tvnie.
Za pierwszym razem jak to oglądałam chyba była inna, ale proszę oświećcie mnie jak coś ;)
Bo może to jest to - tylko przez te kilka lat gust mi się zmienił i już nie robię tak wielkiego woooow na jej dźwięk, choc ta tez jest niezla ;)
mam nadzieję, że się przydało. pozdro

To może być to, chociaż teraz to już sam nie pamiętam haha :)

paweu_2

Tak, to jest chyba too, tylko jaki tytuł ta nuta ma?

stollar_2

myślę, że jest to jakaś wariacja utworu Clocks - Coldplay
np.
http://www.youtube.com/watch?v=iUfPFvMdgwU
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10

Pamiętam że w 2005 roku pisałem maila do TVNu z pytaniem o utwór z tej reklamy i oczywiście mnie olali. Ale to będzie Clocks tak jak pisze 'darkwish'. Można próbować szukać pod hasłem: coldplay clocks instrumental piano

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones