PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658373}
6,1 2 463
oceny
6,1 10 1 2463
Miłość bez ustawki
powrót do forum filmu Miłość bez ustawki

Nie dla kiboli !! 

ocenił(a) film na 2

Filmik opowiada o blondynce o dużym sercu i mentalności gimnazjalistki , która
skrzywdzona przez po przednich partnerów postanawia związać się z 13 lat młodszym
chuliganem mającym problemy z wysłowieniem się , z uzębieniem , mającym tatuaże na
twarzy , i co jakiś czas lądującym w więzieniu. Poznają się na Naszej-Klasie . On wysyła
jej serduszka i chwali się zdjęciami z zadym ( dokładnie oznaczając siebie na zdjęciu <brawo> ).
A żeby tego było mało ona jest za Ruchem ,on za Śląskiem…
I tak pani kierownik sklepu , próbuje sobie wychować partnera robiąc za mamuśkę.
Uczy go jazdy samochodem , zabiera do dentysty , zabrania pić piwa z kolegami , zwraca
uwagę żeby nie przeklinał , opłaca leczenie. Jest tak słodko ,że aż się rzygać chcę…
Przez początek filmiku można się nieźle pośmiać ale z każdą minutą jest coraz ciężej
wytrzymać do końca…
Ten film nie jest dla fanatyków . Jest to jedno wielkie G .

,,Niebieskie ChachaRy’’ będzie prawdziwym filmem o kibolach ( Ruchu ) i dla kiboli ,
jeśli w ogóle powstanie…

BastekTGK

Jakoś nie mogę się z Tobą zgodzić.Sensem tego filmu było pokazanie że można coś w swoim życiu zmienić.Jeżeli ktoś oczekuje filmu stricte huligańskiego to rzeczywiście może się przeliczyć.

76_er

chuligańskiego, tak dla jasności ; ]

ocenił(a) film na 8
BastekTGK

Uciekaj ......

ocenił(a) film na 2
cureman

Dobra uciekam... na Naszą-Klasę powysyłać serduszka do jakichś mamusiek...

ocenił(a) film na 8
BastekTGK

Nie wiem co ci przeszkadza ze ktos sie kocha i jest szczesliwy? .Teksty typu-MAMUSKA sa nie na miejscu.Pozdrawiam i wiecej pokory w zyciu !.

ocenił(a) film na 2
cureman

Po pierwsze.
Bohater tego filmu sam użył takiego słowa , więc jest jak najbardziej na miejscu :)
Po drugie .
Nie przeszkadza mi , że ktoś się kocha i jest szczęśliwy . Uważam po prostu , że taki podryw na Nk. jest żałosny , jak i poziom bohaterów tego filmiku .

PS ,,Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.''

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
BastekTGK

Po pierwsze poznali sie na NK ale juz zycie pokazalo ze to nie byl ZALOSNY podryw!.Zobacz jakie zmiany zaszly w nim przez te 4 lata...

ocenił(a) film na 8
BastekTGK



Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
...powiedział kiedyś Stanisław Lem. I z przykrością stwierdzam, że go rozumiem w stu procentach.

ocenił(a) film na 2
cureman

Ty do mnie czy koło mnie ?
Ja ten cytat użyłem odnosząc się do bohaterów tego gniotu...
Więc jeśli chcesz mnie obrazić to muszę Cię uprzedzić ,że przez internet nie dasz rady .
Co prawda mogłem sparafrazować Lema . I powiedzieć , że dopóki nie obejrzałem tego dokumentu nie wiedziałem ,że na świecie jest tylu idiotów. Ale myślałem że mój post jest ogólnie zrozumiały . Następnym razem postaram się pisać prościej , byś nie musiał tyle nad tym myśleć...

ocenił(a) film na 8
BastekTGK

Ciebie obrazić ?.Nie ! .Jesli tak to odebrales to przepraszam i pozdrawiam.

cureman

recenzja trafna w 10

ocenił(a) film na 8
Reznik

O jaki post ci chodzi?.Bo nie wiem czy jestes na tak czy na nie?.Pozdrawiam

cureman

o pierwszy aczkolwiek życzę im szczęścia,,pzdr..

BastekTGK

zgadzam się. szopka z naszą klasą drażni okropnie, ale zdystansowani kibole mogą śmiało oglądać - dla śmiechu; innym odradzam

ocenił(a) film na 7
BastekTGK

A mi się wydaje, pomijając wartości filmowe, które bezsprzecznie są, że w tym dokumencie chodzi o coś zupełnie innego. Fabuła fabułą i nie będę jej przybliżał tylko zaznaczę dwie rzeczy, które mnie w tym filmie uderzyły.
Po pierwsze narzucona przez media kalka przez, którą oceniamy człowieka. Wystarczy powiedzieć kibol i reszta jest niepotrzebna. Oceniliśmy człowieka z konotacją negatywną więc jakiekolwiek próby zerwania z przeszłością są nieprawdziwe. Czy są "słodkie, aż się rzygać chce"? A może tylko na miarę ich szczęścia. Dla tych ludzi wystarczające i dające nadzieję na zmianę w życiu.
I po drugie, najważniejsze, podstawową wartością filmu jest pokazanie ludzi wiernych sobie, prawdziwych czy my to akceptujemy czy nie. Bohaterka szuka faceta, który jej już więcej nie oszuka, nie zdradzi, nie zawiedzie. Szuka "prawdziwego mężczyzny" z dawną konotacją. Nie gostka-maminsynka w krótkich, kolorowych spodenkach i klapkach, takiego współczesnego playboya-utrzymanka. I znajduje go w tym młodym "kibolu". Czy ma rację to życie pokaże. Ja uważam, że ma rację. Wprawdzie chłopak był zwykłym chuliganem, ale miał zasady, może nie takie jakie nam by pasowały, ale dlaczego mają pasować. Kibice czy kibole to ludzie wierni raz przyjętym zasadom, to nie "prostytutki" zmieniający zdanie w zależności od kierunku wiatru. Ona kibic Ruchu też to wie i na tej podwalinie zasadza nadzieję na zmianę swojej i jego przyszłości. A może on wreszcie spotkał kobietę, która patrzy na niego nie przez pryzmat tatuaży tylko widzi w nim kogoś kto też ma jakieś wartości. Może? Czas pokaże.
Co nie oznacza, że kompletnie w zapomnienie idzie bandycka przeszłość chłopaka. ale za to pokutuje odbywając kary więzienne.

BastekTGK

Miałam nadzieję na obejrzenie czegoś fajnego, prawdziwego,ciekawego. Niestety to nie to. Jak kto chce się zanudzić niech śmiało ogląda, mnie to nie porwało.

ocenił(a) film na 6
BastekTGK

w d byleś i g widziałeś

ocenił(a) film na 2
agatka9082

Żebyś zrozumiała napisałem odpowiedź na Twoim poziomie….

Chapaj dzidę tępa strzało !

agatka9082

dokładnie : w dupie był ,gówno widział - to samo pomyślałem po przeczytaniu jego komentarzy pod filmem.

"chapaj dzidę tępo strzało" - chciałbyś cieciiu co? ale tobie? AŻ tak głupie laski to się nie rodzą.sorry leszczu.

ocenił(a) film na 3
BastekTGK

wiele szumu było wokól tego filu. myślałam, że będzie to taki kibicowski hit, podobny do innych produkcji dokumentalnych o kibicach, ale niestety. Idealny opis filmu zastosowałeś i w pełni się zgadzam .

BastekTGK

Nic dodać, nic ująć. Jak dla mnie tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones