PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119}

Miłość i śmierć w Wenecji

The Wings of the Dove
7,1 3 845
ocen
7,1 10 1 3845
Miłość i śmierć w Wenecji
powrót do forum filmu Miłość i śmierć w Wenecji

Bardzo dobrze utrzymany klimat oraz piękne zdjęcia. H, Bonham Carter jak zawsze bezbłędna. Ta aktorka jest niesamowita, nie ma dla niej roli nie do zagrania! Oczywiście reszta również radzi sobie nieźle. Może są szczegóły, które nie do końca podobały mi się, ale teraz mniejsza o nie (zbyt dawno nie widziałam bowiem tego filmu);

użytkownik usunięty
Arrakin

Zgadzam się!
Bardzo dobrze się stało, że reżyser umieścił akcję filmu w Wenecji - wśród pięknych bizantyjskich zabytków, skrzących się kolorami i złotem. Moim zdaniem zdjęcia są doskonałe, a film można oglądać dla czysto artystycznej przyjemności! A oprócz tego wyrafinowana i subtelna gra Heleny B. Carter, która chyba doskonale czuje się w pięknych strojach z epoki. Film jest niejednoznaczny, pozbawiony taniego moralizatorstwa i na szczęście pozostawia ocenę postępowania gł. bohaterów widzowi ! Jeżeli czegoś mi zabrakło to chyba wartych zapamietania postaci drugoplanowych. Ale ogólnie jest to film, który zawsze oglądam z przyjemnością.

Gratuluję podejścia...
Oceniłam Ci komentarz najwyżej, bo doprawdy miło przeczytać cos takiego. I nie chodzi o to że się zgadzasz, a o to że to co piszesz popierasz argumentacją.
Pozdrawiam::)

użytkownik usunięty
Arrakin

kupiłam ten film specjalnie dla nie - jest fantastyczna i, to było ytrafne określenie, bezbłędna. Ale nestety jeszcze nie miałam szansy obejrzeć

użytkownik usunięty

o bejrzałam. DOBRY, naprawdę dobry :)

ocenił(a) film na 8

A! A ja skaczę z radości, bo właśnie dzisiaj mi przyszedł listem ekonomicznym =D Wreszcie go nabyłam! =D Niedługo obejrzę i podzielę się z Wami swoimi wrażeniami =)

Arrakin

Helena była niesamowita !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones