PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264708}

Miłość i honor

Bushi no Ichibun
7,6 500
ocen
7,6 10 1 500
Miłość i honor
powrót do forum filmu Miłość i honor

premiera w pazdzierniku 2006 a my jak zwykle 5lat za murzynami:/

Makael

Zgadzam się z tobą, chętnie bym chodził do kina na takie filmy (uwielbiam kino azjatyckie). Kupowałbym również dvd, w 2006 roku byłem na przeglądzie 10 filmów japońskich, w kinie, świetnie się oglądało dzieła przekrojowo od lat 30-tych do współczesnego kina.
Ale nas jak zwykle wydawcy mają gdzieś i do tego jeszcze będą straszyć, że się wycofają z rynku polskiego. A niech idą w diabły! I tak nie ma czego oglądać, a na półkach sklepowych tylko amerykańska fabryka snów.

Amon

jedyna rada to sobie ten film sciagnac z neta napisy polskie tez są już dostępne

Makael

nie obrazaj murzynow

lightyears

musze sie zreflektowac film posiadam ale napisow nie

ocenił(a) film na 9
Makael

Z tymi 5-ma latami to trafienie w 10-kę. Nie wiem tylko dlaczego za "murzynami".
Obecnie pracujemy nad tym filmem (napisy, lista dialogowa, broszura towarzysząca); powinien się pojawić na polskim rynku dvd w połowie tego roku (2011). Pozdrawiam i proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości

daruma_irl

super , a Ukryte ostrze też wydacie?

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

My nie, ale dostałem informację, że ktoś już kupił prawa dystrybucji na Polskę, więc zapewne jest w przygotowaniu.

ocenił(a) film na 8
daruma_irl

no to tylko czekać pozostaje... Najlepiej jakby sie pojawiła cala trylogia, bardzo chętnie bym zakupił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones