PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531962}

Miłość i inne używki

Love & Other Drugs
6,8 129 872
oceny
6,8 10 1 129872
5,2 13
ocen krytyków
Miłość i inne używki
powrót do forum filmu Miłość i inne używki

Dokladnie 8/10

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem niektorych glosujacych. Ten film jest dobry, podobal mi sie. W kazdym filmie sa plusy
i minusy. Mnie ten film poruszyl. Czasami forumowicze zawyzaja oceny gniotow. A ten film zasluguje
dla mnie na, 8/10, nie wierzesz obejrzyj.

ocenił(a) film na 8
dannyboi

Mnie też poruszył, gdyż temat jest wciąż aktualny. Miłość zwycięża chorobę i to jest piękne...Jasne, że każdy widz może inaczej odebrać ten obraz, chociażby w zależności od własnego doświadczenia życiowego. Jednak ocena "5" dla tego filmu to nieporozumienie i naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy tak deprecjonują ten film.

ocenił(a) film na 4
Peter2013

Pewnie w gatunku melodramatu za wiele nowego powiedzieć nie można, ale mnie rozczarowały rozwiązania fabularnego tego filmu. Pierwsza połowa to po prostu kolejna romantyczna historia o wdzięcznej parze, której związkowi chce się kibicować i właściwie za parę głównych aktorów mogę dać wyższą notę, a jakbym miał być zupełnie subiektywny to za samą Anne bym dał dwa razy wyższą ocenę, bo w tym filmie wygląda zjawiskowo pięknie. Jednak sama fabuła i wykonanie z każdą minutą wysysało ze mnie energię. Wszystko w nim był gładkie, proste i ładne. Nawet choroba została pokazana raczej w wersji lekkiej i oczywistej.

ocenił(a) film na 5
tocomnieinteresuje

Moze i piekny pomysl na film, ale realizacja daleka od idealu

ocenił(a) film na 4
FireJach

Film - już zapomniałem o jego istnieniu:)

ocenił(a) film na 3
dannyboi

Uwielbiam takie sentencje: ten film jest dobry, bo mi się podobał. Masz jeszcze coś w tym guście?

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Dokładnie, mnie osobiście nie porwał. I co teraz?

ocenił(a) film na 3
myslotosia

Czuj się nieporwana.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Nie napisałem "ten film jest dobry, bo mi się podobał." tylko "Ten film jest dobry, podobal mi sie." To chyba co innego.
Jesli nie rozumiesz, to do szkoły.
Tak na poważnie, no dobra moze byłem tego dnia w nastroju melodramatycznm ale film mi sie podobal i taka jest moja ocena.
A i jeszcze lubię Jake-a, a poza tym dupcie i cycki (choć nie duże) Anne także.

ocenił(a) film na 10
dannyboi

A mnie się normalnie podobał. Nie rozumiem waszego bólu dupy - a może trochę milej na początek. To zwykła komedia romantyczna. Lubię Jake Gyllenhaala i Anne Hathaway, i ich grę aktorską. Zwykła, prosta, kompletna historia miłosna. Był nieco wyidealizowany, ale co z tego... Jak można iść oglądać komedię romantyczna i spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji. Taa, chcesz żeby fabuła Cie zaskoczyła? Powodzenia. Dalej szukajcie pokrętnej, nieprzewidywalnej fabuły w komediach wielcy znawcy kinematografii.

Zazwyczaj nawet już nie wystawiam komentarzy, bo szkoda mi czasu na nic nie warte dyskusje z oburzonymi forumowiczami. Bo tak na prawdę w każdym filmie, który ktokolwiek z was polubi znajdzie się ktoś, kto nazwie go dnem tak po prostu. To jest bardziej przewidywalne niż ta "prosta" fabuła. Problem w tym - albo i jego brak, że ona własnie taka być miała.

ocenił(a) film na 8
Altrs

Dzięki Altrs.

ocenił(a) film na 7
Altrs

Dokładnie Altrs, właśnie o to w tym chodzi.

ocenił(a) film na 5
dannyboi

Film przewidywalny, prosty, zapełniony nieśmiesznymi żartami czy sytuacjami. Jak na kino niedzielne familijne całkiem spoko, ale nic więcej. Ten film miał być prosty i taki też był, do mnie to nie trafiło, ocena w okolicach 6/10 jest całkiem rozsądna.

kamil_burchard

a dla mie to jest 9,i tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones