PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479915}
4,9 46 734
oceny
4,9 10 1 46734
4,0 7
ocen krytyków
Miłość na wybiegu
powrót do forum filmu Miłość na wybiegu

BRAWO DLA ...

ocenił(a) film na 10

Brawo dla ŚWIATOWEJ KLASY krytyków filmowych z filmwebu <lol2> dla których każdy jeden film jest chłamem, dnem i ... Może nie jestem znawcą i tez powoli zaczynam czuć przesyt polskimi komediami romantycznymi, ale wg mnie film jest naprawdę dobry. Nie trudno zauważyć, że w Polsce sukcesy odnosi tylko ten gatunek filmów od czasów "Tylko mnie kochaj", w przeciwieństwie, np. do horrorów "Pora mroku". Takie mamy czasy, nikt nie chce ponieść klęski, a komedia romantyczna to strzał w dziesiątkę. Osobiście lubię horrory i thrillery (także przy tych najlepszych widziałem opinie specjalistów z naszego portalu typu: katastrofa, tego się nie da obejrzeć, wyłączyłem w połowie; może zacznijcie oglądać kreskówki, choć i tak wiele z nich przewyższa was poziomem intelektualnym), na polskie komdie romantyczne chodzę do kina ze względu na dziewczynę, mimo to uważam że film WARTO OBEJRZEĆ. Pozdrawiam krytyków z filmwebu.








Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones