PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481582}

Miłość obnażona

Ai no Mukidashi
8,0 2 103
oceny
8,0 10 1 2103
8,0 7
ocen krytyków
Miłość obnażona
powrót do forum filmu Miłość obnażona

nie na darmo Shion Sono jest określany jako japoński David Lynch ( nota bene zajmuje się
performansem ulicznym,poezją)...szkoda,że w Polsce japońskie kino nie jest na dobrą sprawę
docenione, a nawet wręcz nieobecne, bo ten film jest po prostu niesamowity,jak ktoś już
wspomniał - mieszanka gatunkowa,która ani przez chwilę się nie dłuży. W sumie najdziwniejsza i
jedna z bardziej wzruszających historii miłosnych jakie oglądałem...POLECAM

martinez_12

W zupełności się zgadzam, jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam. Nawet nie zauważyłam kiedy przeleciały te cztery godziny. Świetne kreacje aktorskie, zwłaszcza jak na w zasadzie, debiut aktorski odtwórcy głównej roli, Nishijimy Takahiro. Nawet jeśli, dość często gra japońskich aktorów niezbyt mi odpowiada i nieco drażni, to tym razem nie mam im nic do zarzucenia.
Wspaniale opowiedziana historia, która wrzuca w wir emocjonalny, pozostawiający na dłuższy czas, widza w stanie lekkiego oszołomienia. Naprawdę gorąco polecam!

martinez_12

Dla mnie chyba ten film był zbyt dziwny. Po prostu mi się nie podobał. Bardzo lubię azjatyckie kino, ale to... Ja nawet nie wiem jak to skomentować. Koncept może i dobry, ale cała ta otoczka... No nie, raczej to nie jest kino dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Neesia

Gdyby nie okazywali w tym filmie miłości jako wzwód to pewnie dostałby ten film ode mnie 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones