PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36415}

Miasto śmierci

Killing Streets
5,3 188
ocen
5,3 10 1 188
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

Obejrzałem sobie ten ciekawy filmik na TVP1(której co prawda strasznie nie lubię, ale czasem się przemagam), głównie ze względu na Lorenzo Lamasa - którego pamiętam przede wszystkim z Renegata i byłem go ciekawy w tym filmie. Niestety zagrał rolę raczej drugoplanową. Potem wysłałem maila na filmweb i myślałem że to ja będę współtwórcą strony, ale nie jestem - jest andrys:( ale nie mogę mieć pretensji - zrobił to bez zarzutu i dokładniej ode mnie (a może i szybciej?) Szkoda tylko, że pan andrys nie ocenił tego filmu (bo interesuje mnie jaką by dał notkę) i póki co - 11.XII.2002 tylko jedna osoba oceniła ten film - jestem to ja - dałem 6/10. Akcja filmu rozgrywa się w Bejrucie - stolicy Libanu, gdzie działa amerykańksi wywiad. Jeden z agentów (Craig Brandt) zostaje złapany przez islamskich ekstermistów - Kaszmullachów, którzy przetrzymują w tym samym czasie amerykańskich zkładników. Agent jest torturowany, bo "źli muzłumanie" chcą wydobyć od niego wszelkie możliwe przydatne informacje. Złą sytuację brata wykrywa jego bliźniak - Chris i po obejrzeniu wiadomości w tv że agent USA a Libanie prawdopodobnie zginął przybywa do Bejrutu jak najszybciej może. Nie wierzy w śmierć swojego brata, postanawia to zbadać. W filmie są pościgi samochodowe(średnio efektowne), wybuchy(trochę efektowniejsze), wątek romantyczny(bez komentarza) i podobne elementy filmu klasy "raczej B". Jest to trochę jak połączenie "Zabójczej Broni" z "Rambo III".

ocenił(a) film na 5
DeathGhost

Haha, ciekawe, pisałeś, że kiedyś oglądałeś ten film na TVP 1 a ja dziś oglądałem ten film na TVP 1 z napisem "premiera". ;)

ocenił(a) film na 5
M_COL

Bo człowiek to oglądał w poprzedniej TVP1, a po "dobrej zmianie" to jest już przecież inna TVP1 ;P

A może nikt tam nie zapisuje co już wyświetlali, teraz to znów ktoś zakupił, i mają dzięki temu kolejną "premierę" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones