PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695721}
6,0 11 070
ocen
6,0 10 1 11070
6,2 13
ocen krytyków
Midnight Special
powrót do forum filmu Midnight Special

tak, jak myślałem, bardzo dobre sci-fi. Akcji tyle ile trzeba, fani gatunku na pewno docenią dobrą fabułę, niezłe aktorstwo no i soundtrack, który mnie najbardziej urzekł. Klimatem podchodził mi nieco pod Hansa Zimmera, a więc tym bardziej umilało to seans.

Dla tych, którzy lubią sci-fi typu Avengers, czyli 0 fabuły, b. dużo akcji nie polecam. To nie ten typ filmu.

Obejrzałem dużo filmów sci-fi, ale trudno mi go do czegoś przyrównać. Jest dość wyjątkowy fabularnie. Spodziewałem się czegoś nieco innego, ale się nie zawiodłem, ponieważ film jest unikalny. Myślę że jednym się bardzo spodoba, a inni na nim zasną, bo oczekują Avengers :D Nie oznacza to, że film nie ma akcji, ma jej w sam raz.

Przed filmem polecam przesłuchać soundtrack na yt ;)
PS. film oglądałem w UK, z tego co widzę, w Polsce go prędko nie będzie, pewnie szybciej wydadzą go na dvd/bluray za parę miesięcy ;)

ocenił(a) film na 8
vega1337

Lubię Avengers a Midnight Special uważam za bardzo dobry film. Zresztą jak wszystko od Nicholsa.
Skąd to Avengers? Niby kto oczekiwał po tym filmie czegoś takiego? Ani reżyser ani zapowiedzi i newsy nie sugerowały takiego filmu. :)
Przestań używać tego słabego argumentu (typowe dla filmweobych dyskusji), że ooo nie podobało się to idź obejrzyj np. Avengers. W Avengers jest prosta fabułka za to dużo akcji i postaci, które wielu ludzi zdążyło polubić z poprzednich filmów. Spokojnie można docenić oba filmy. :)

saitek

Mialam pisac to samo. :)

ocenił(a) film na 7
saitek

Dokładnie, uwielbiam Avengersów, ale również i ta historia mi się podobała. Twoje porównania są strasznie płytkie vega1337.

vega1337

2/10 słaby film, jeszcze nie widziałem ale wole Avengers ;s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones