PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695721}
6,0 11 070
ocen
6,0 10 1 11070
6,2 13
ocen krytyków
Midnight Special
powrót do forum filmu Midnight Special

Jeśli ktoś lubi inteligentne Sci-Fi typu Monsters, Moon, Man from Earth, Bliskie spotkania, Pi, Primer, Contact, Donnie Darko, The Road, itd. to jest film właśnie dla niego.
Ktoś zapatrzony w Pamiętnik znaleziony w Saragossie, czy Citizen Kane nie ma tu czego szukać.
Nie jest to również film dla fanów Avengers, beznadziejnego Super 8, Star Treków, Supermanów, X-menów itd.
Czekałem od lat na takie Sci-fi. Dla mnie 9- (byłoby 10, gdybym się dowiedział po co, dlaczego, bo tak zbyt wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi).

Absolutna petarda dla fanów dobrego Sci-Fi.

domzz

Inteligentne sf, a do tego Monsters, Contact. O jakiej inteligencji piszesz w the road np.
Poza tym w Saragossie znalazł sie rękopis, nie pamiętnik i nie jest to przecież film s/f
Nawet filmweb pisze, że to DramatFantasyKostiumowyPoetycki

Pisząc Inteligentne s/f masz na myśli takie które w twoim przekonaniu jest inteligentne bo tobie się podoba

wojtas_czaja

Mam na myśli cały gatunek filmów SF, ale z chęcią zobaczę coś lepszego, jeśli możesz coś polecić, to będę wdzięczny.
- "The Road", a o jakiej inteligencji można pisać?
- "Rękopis..." - to metafora była, z doświadczenia wiem, że nikt kto delektuje się "Rękopisem..." nie spojrzy nawet na coś z gatunku SF.

domzz

Epicki inteligent ! Idealnie wpisujesz się w krajobraz.

użytkownik usunięty
domzz

Większość z filmów, które wymieniłeś nie jest nawet w połowie aż tak nadto inteligentne, żeby je afiszować z tym hasełkiem. Od kiedy Pi zaklasyfikowano do sci-fi?

Nie pisałem o inteligentnych filmach w ogóle (bo to inny obszar), a o Sci-Fi. Jeśli możesz coś dobrego (inteligentnego) polecić z tego gatunku, będę bardzo wdzięczny.

domzz

eej aczkolwiek nie inaczej jednak ponieważ bo albo juz nic mordo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones