PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695721}
6,0 11 070
ocen
6,0 10 1 11070
6,2 13
ocen krytyków
Midnight Special
powrót do forum filmu Midnight Special

Uwielbiam filmy tego gościa. Nie mogę się doczekać filmu :)

ocenił(a) film na 8
pnkkworker

popieram :D

ocenił(a) film na 5
pnkkworker

Ja również.

pnkkworker

No właśnie i do tego Shannon znowu.

ocenił(a) film na 7
pnkkworker

Kiedy premiera w Polsce??

ocenił(a) film na 8
pnkkworker

Widziałem w Sneak Peek.
Bomba.

ocenił(a) film na 8
pnkkworker

Czy tylko ja na calym globie widze bezposrednie i liczne nawiązania w filmie do klipu M83 'Midnight City' ? Na przyklad: niebieskie swiecace oczy, dzieciak o mocach nadprzyrodzonych, sam tytul!!
Nikt, nic o tym w sieci nie wspomina :/ Natomiast krytycy snują jakies dziwne nawiązania do Spielberga, Terrence'a Malicka czy Iñárritu, ktore Nichols osobiscie neguje w wywiadach. Tak czy siak, film swietny!

ocenił(a) film na 7
kierkiegaard

Tez na to zwróciłem uwagę jak pierwszy raz zobaczyłem trailer :) i właściwie M83 ma w sumie 3 klipy z tymi kosmicznymi dziećmi, polecam pozostałe :Reunion i wait

ocenił(a) film na 8
pnkkworker

znam oczywiscie cala serie tych klipow, również ja polecam, jesli kiedys dowiesz sie czegos w sprawietej zbieznosci daj znac ;)

ocenił(a) film na 3
kierkiegaard

Po wyjściu z kina napisałem cos takiego:
"Jedyne rozsądne wytłumaczenie tego... ee... obrazu to to, ze był adresowany do bardzo wąskiej grupy targetowej:
rodziców, którzy stracili (w wypadku lub chorobie) male dziecko"

Wujek google dodał (trzeba było pewnie poczytać zanim się wybrałem...):
"Jeff Nichols candidly admitted that he was inspired to write Midnight Special after his own son nearly died at a tender age, and the fear of losing him completely ..."

No ale to jest tak jak z poezja - i odwiecznym pytaniem "co autor miał na myśli?..."

ocenił(a) film na 8
BestBeast

Nie przyszło by mi do głowy doszukiwać się w tym filmie "co autor miał na myśli?..." he, he, gdyż już na samym seansie wydało mi się to oczywiste. Film nawiązuje w wieloraki sposób do historii kina fantastycznego oraz ogólnie do współczesnej popkultury i to właśnie czyni go ciekawym oraz fascynującym, natomiast doszukiwanie się jakiejś domniemanej głębi w tej nieskomplikowanej fabule, to już mega jazda ;) Gratuluje wyobraźni.

ocenił(a) film na 3
kierkiegaard

tak, to widać...

pnkkworker

Debile z Debilwebu ktorzy nie potrafia zrozumiec filmu juz mu wystawili ocene.

ocenił(a) film na 7
pnkkworker

Widziałem (siedzę w UK, byłem w kinie). Bardzo, kurdę, ciekawy film. Chyba tak najlepiej można podsumować tę produkcję.
Część ludzi może się wynudzić przy nim, ale na pewno są aspekty, które sprawiają, że ten film dobrze się ogląda.
Ogólnie - polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones