PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35273}

Miejsce pod słońcem

A Place in the Sun
7,5 2 033
oceny
7,5 10 1 2033
7,6 5
ocen krytyków
Miejsce pod słońcem
powrót do forum filmu Miejsce pod słońcem

Elizabeth

użytkownik usunięty

Bardzo nie lubię Elizabeth, ale jej rola w tym filmie jest naprawdę świetna. Mało kto wie, że Liz w ostatnich latach swojego życia wyznawała że bardziej od swoich 8 mężów kochała Clifta.

ocenił(a) film na 8

Największą miłością Elizabeth był Richard. :)

użytkownik usunięty
darkmarry

Tak naprawdę nikt tego nie wie :) Ale jedyną pewną rzeczą jest jej uwielbienie do biżuterii. :D

ocenił(a) film na 8

W jednym z wywiadów powiedziała słowa "”... tylko Richarda naprawdę kochałam i to on wciąż się dla mnie liczy. Będę za nim tęsknić aż do śmierci”. Tak, zgadzam się z tą biżuterią. Interesujesz się Vivien? :) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
darkmarry

Ależ jak najbardziej, Viv to moja ukochana aktorka, symbol wszelkich cnót i zalet tego fachu. Szkoda tylko, że miała tak tragiczne życie.
Pozdrawiam :)

W co go kochała?

Zabawne! Montgomery Clift był homoseksualistą i nigdy nie miał żony. Jak już ktoś napisał, Elizabeth powiedziała coś takiego, lecz o Richardzie Burtonie :)

ocenił(a) film na 9
JulietRose

Patricia Bosworth, autorka biografii aktora, miała dostęp do rodziny Clifta i ludzi, którzy go znali i pracowali z nim, napisała w swojej książce: „Monty miał romanse z mężczyznami i kobietami. Po wypadku samochodowym wpadł w uzależnienie od środków przeciwbólowych i spoważniał. Jego kontakty stały się emocjonalne i zarezerwowane dla starych znajomych: Elizabeth Taylor, Libby Holman, Ann Walker i Nancy Lincoln. Clift był osobą biseksualną; powiedział kiedyś: «Uwielbiam mężczyzn w łóżku, ale tak naprawdę kocham kobiety!»”

Tzn na pewno kochała Burtona, natomiast Clift był typowym przyjacielem gejem. Ogólnie polecam, bo nie ma nic lepszego niż taka męska przyjaciółka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones