PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295273}

Miejsce zbrodni

The Killing Floor
5,9 1 010
ocen
5,9 10 1 1010
Miejsce zbrodni
powrót do forum filmu Miejsce zbrodni

W miarę

ocenił(a) film na 6

Przed chwilą właśnie skończyłam seans i przez chwile siedziałam i się zastanawiałam - dobry czy zły?
Zdecydowałam, że nie można jednoznacznie stwierdzić. Pomysł jest naprawdę fajny, gorsze wykonanie. Można było się domyślić, kto jest mordercą w połowie filmu. Ale oczywiście dotrzymałam do końca i wcale się nie zawiodłam. Było naprawdę kilka dobrych scen, aktorzy grali w miarę dobrze. Zakończenie, dla kogoś kto się wcześniej nie domyślił, kim jest morderca, dobre.
Film oceniam 6/10. Warto siąść i obejrzeć. Za pomysł, za momenty grozy. Ja na pewno nie straciłam czasu i nie żałuję, że obejrzałam film.

maaharet

mam identyczne odczucia po obejrzeniu tego filmu!

ocenił(a) film na 7
maaharet

Wypada mi tylko rzec: dokładnie tak:) zgadzam się z tobą. niezły thriller, trzyma w napięciu, kilka dobrych scen. 7/10

ocenił(a) film na 6
maurycy_miron


Obejrzenie filmu generalnie nie jest stratą czasu (biorę pod uwagę fakt, że wraz z tym filmem wpadło mi na dysk kilka innych, z których wiele nie było interesujących, ani nawet wartych obejrzenia), jednak fabuła nie jest zbyt zaskakująca, bo gdyby usiąść i zastanowić sie przez chwilę, to wszystko co jest ukazane w tym filmie, nie jest nowe, stanowi jedynie małą przeróbkę kilku innych filmów. Fabuła była by zaskakująca kilka lat temu, jednak jako widz nie mogę się oprzeć wrażeniu że jednak to wszystko już kiedyś było, a to z kolei utrudnia jakiekolwiek zaskoczenie przy oglądaniu końcówki. Paradoksalnie, końcówka jest zrobiona właśnie po to, by zaskoczyć, i chyba właśnie dlatego nie zaskakuje ...

Całość film warto jednak obejrzeć, moja ocena to 6/10

PS - wiem że w tej wypowiedzi jest za dużo o "zaskakiwaniu", jednak mam to gdzieś ....

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones