PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300358}
7,6 19
ocen
7,6 10 1 19
Miejska dżungla
powrót do forum filmu Miejska dżungla
ocenił(a) film na 9
yousta

no to co ze ogladales? powiedz lepiej co o tym myslisz... na moje film calkiem dobry jak na dokument. nie wiele obrazow naprawde przekazuje zycie getta. wg mnie 8/10

ocenił(a) film na 1
DonMicoo

A ja po obejrzeniu, utwierdziłem się w przekonaniu że ludzie żyjący w gettach to tchórzliwe małpy ganiające ze spluwami. Naprawdę film mnie rozbawił, oczywiście tylko pod względem merytorycznym. Film rozrysowuje nam wspaniałą charakterystykę tych ludzi, materialistów dla których posiadanie jest rzeczą priorytetową w życiu. Złota biżuteria, drogie ubrania i samochody, kurwa powód do dumy, zważywszy na fakt że i tak wszystko zostało kupione za pieniądze z handlu narkotykami. Zaś ich zachowanie przypomina mi bardziej zwierzęta: chronią swoje terytorium, bronią samice, które płodzą kolejnych wojowników, walczących w słusznej sprawie. Nawet sposób chodzenia epatuje jakąś zwierzęcą dumą, zdaje się mówić ? tak mam dużą spluwę, rozwale Ci łeb.

Podsumowując tytuł polski trafiony, dobrze się bawiłem oglądając ?Miejską dżunglę? z najgłupszymi zwierzętami na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones