PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124942}

Miejski łowca

Sing si lip yan
6,5 1 719
ocen
6,5 10 1 1719
Miejski łowca
powrót do forum filmu Miejski łowca

Dziwię się że Jakie wystąpił w takim filmie. Wprawdzie jest w tym filmie kilka śmiesznych sytuacji oraz jest trochę akcji i dobrych scen walk ale jest też kilka scen po prostu zwalonych wogóle niepotrzebnych. Nie wiem jakie było założenie reżysera kręcoc ten film. Niektóre sceny to mnie po prostu raziły. Gdy oglądałem ten film po raz pierwszy wydawał mi się trochę zły. Gdy oglądałem go po raz drugi ( i ostatni ) to spojrzałem na ten film trochę innym okiem ( może gdy obejrze go po raz trzeci to w pełni się do niego przekonam ). Jak dla mnie to 6 na 10 i to głównie za dobre walki i trochę śmiesznych scen. To tyle.

ocenił(a) film na 8
lukasz010793

mi się ta dziwność podobała:D

lukasz010793

Sceny w których części kobiecego ciała są w jego oczach jedzeniem są wręcz ekstremalnie dziwne

Misiek98

"Welcome to japan"

lukasz010793

Jeżeli nie lubisz i nie oglądasz anime to film będzie dziwny bo to takie anime na żywo.

ocenił(a) film na 6
David_Zachary

Niedawno obejrzałem go po raz trzeci i nawet dobrze się bawiłem. Do trzech razy sztuka :)

lukasz010793

Ja oglądałem dwa razy. Sama fabuła filmu nie jest pociągająca, ale Joey Wong jest :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones