PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535788}
4,9 10 733
oceny
4,9 10 1 10733
Milion dolarów
powrót do forum filmu Milion dolarów

Najlepszy ubaw był z Pawełka który bał się wychodzić z domu bo mówił że za duże ryzyko
jest na zewnątrz he he polecam naprawdę warto obejrzeć i spokojnie oceniam go 8/10

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Komedia? Film Bardzo dobry ale ani razu sie nie zaśmiałem. To jest raczej film obyczajowy.

ocenił(a) film na 4
Varza

Film obyczajowy?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Nie rozumiesz co to znaczy film obyczajowy?
Z chęcią pomoge :
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Film_obyczajowy
:-)

ocenił(a) film na 4
Varza

He,he. Gdzie tutaj widzisz jakiekolwiek elementy filmu obyczajowego?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

A według CIebie jaki to jest gatunek? Uważasz że to dramat? Komedia to nie jest bo w tym filmie nie ma nic śmiesznego.

ocenił(a) film na 4
Varza

Masz jakieś orzeczenie o niepełnosprawności, że podchodzisz tak egzotycznie do tematu? Komedia, tylko uboga w wątki humorystyczne, ale możesz uważać, że to obyczajówka :D Skoro to podnosi ocenę tej produkcji :)

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Tak, posiadam takie orzecznie.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Wystarczyło przeczytać jedynie 2 twoje wypowiedzi aby stwierdzić że jesteś prymitywny. I szczerze nówiąc nie interesuje mnie rozmowa z Tobą. Mimo wszystko dziękuje i pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Varza

Hola, hola, ktoś tutaj nie zna się na żartach. Podchodzisz humorystycznie do rozmowy ze mną więc ja również. Jeżeli faktycznie masz taki papierek, to wybacz. Film faktycznie jest obyczajowy :D

jazdowicz2666

Mnie najbardziej ubawila scena, gdy ochroniarz wstaje z grobu i goni samochód ze Stasiunkiem i Bożenką w środku. Fajna komedia, nie wiem dlaczego ma tak niskie noty.

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Trochę wywołał u mnie uśmiech na twarzy, ale szczerze szału nie ma ten film jest taki pół na pół.
Ale bardzo podobali mi się Grabowski,Karolak i Preis no i w miarę Gierszał więc plus za coś. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones