PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 036
ocen
7,0 10 1 226036
5,8 21
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

żenujący...

ocenił(a) film na 3

schematyczny i naiwny do granic możliwości, przez większość filmu czułam sie żażenowana poziomem humoru, porażka

użytkownik usunięty
kitekite

porażka to twoj gust

ocenił(a) film na 4
kitekite

Zgadam się w 100%, kitekite. Jeśli dla kogoś wyznacznikiem dobrej komedii są tępawe tekściki o dupie i cyckach, to będzie usatysfakcjonowany. Ja nie jestem...

ocenił(a) film na 3
kitekite

pełna zgoda -dno i kupa mułu

ocenił(a) film na 1
kitekite

Zgadzam się w 100 % !!! Żałośny film, nie ruzmiem tak wysokiej oceny. Skoro wiekszości się podoba to bardzo mnie to martwi bo znaczy, że poziom żartu i moralności ludzi jest dziś bardzo niski. Nie dałam rady obejrzeć do końca, czarę goryczy przelała scena nauki całowania. Porażka i dno totalne!!!

ocenił(a) film na 2
kitekite

Niestety ale racja. Nie zaśmiałem się bodaj raz na tym filmie. Pomysł ściągnięty z RV i choć tamten film nie był rewelacyjny, to ten jest wręcz beznadziejny. Gdy ten obraz wchodził do kin, reklamowano go głównie z powodu skąpo odzianej w pewnych fragmentach filmu Jennifer Aniston i to niestety jedyny wyróżnik tego "dzieła" . Zdecydowanie odradzam

rolloverit

Ooo i wyszło szydło z worka.

Akurat rola Jen była jedną z najbardziej zmysłowych. Nie przegięli pały, Jennifer zagrała bardzo ładnie i nie wulgarnie. A żarty o dupie i cyckach? Chyba ktoś obejrzał nie ten film co trzeba.

ocenił(a) film na 9
kitekite

No i właśnie przez takich podludzi ominęła by mnie mega komedia 8/10.Takie sztywniaki i drewna bez poczucia humoru jak wy powinny mieć zakaz komentowania i oceniania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones