PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 033
oceny
7,0 10 1 226033
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Czy ktoś jeszcze zauważył, że podczas holowania kampera Millerów NIKT go nie prowadził? Wszyscy siedzieli w wozie Fitzgeraldów.

ocenił(a) film na 7
andy71

tak xD powinien wjechać w holujący przy pierwszym hamowaniu.

ocenił(a) film na 7
ania18_07

Nie, bo jechał na sztywnym holu:)

ocenił(a) film na 8
Morbod

A co ma sztywny hol do holowania pustego auta?
Możesz nam wytłumaczyć, jak skręcały koła na zakrętach pomimo jazdy na sztywnym holu?

ocenił(a) film na 7
andy71

NO to, że nie wjedzie wtedy w holujący co napisała ania18 ... I do tego moja odpowiedz się sprowadzała ... Po za tym, wiesz, że to komedia i należy ją traktować z przymrużeniem oka?? Bo np zauważyłeś jeszcze koleś dostał kilogramy narkotyków na fryzurę?? Jeszcze pewnie wiele innych bezsensownych rzeczy by się w tym filmie znalazło.

Morbod

Ja wiem, że powinniśmy patrzeć na to pz przymróżeniem oka, ale dla mnie pierwsze co rzuciło się w oczy to to, że ten mniejszy kamper ciągnął tego dużego z tysiącami kilogramów marihuany, wg mnie by go nie uciągnął, no ale to w końcu film . ;]

ocenił(a) film na 7
andy71

A jeszcze sobie tak myślę, ale głowy nie dam uciąć, że w sumie źle to widziałeś, bo chyba najpierw jechali dwoma autami, a dopiero potem jak zostawili u mechanika jechali jednym ... ale nei wiem czy na pewno bo nie będę wracał do tego filmu choć dobrze się przy nim bawiłem.

ocenił(a) film na 9
andy71

Zgadza się,z tym tylko ze w nowoczesnych kamperach nie potrzeba kierowcy podczas holowania na sztywnym holu.Za wszystko odpowiedzioalny jest komputer z czterordzeniowym procesorem mt6639.

ocenił(a) film na 8
StefanekGT_0

Kolega wyżej dobrze mówi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones