PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 022
oceny
7,0 10 1 226022
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Polacy mają coraz bardziej spaczony gust filmowy.. Coraz łatwiej większość z was nakarmić jest
tandetą..

ocenił(a) film na 8
BlackMamba127

Spokojnie nie tylko na polskiej stronie Millerowie mają taką wysoką ocenę...

użytkownik usunięty
LaseQ

To tym bardziej smutne. Polecam film Idiocracy, bo to o Was... Jest Was najwiecej i przez to ten film ma taka wysoka ocene, bo miernota intelektualna najszybciej i najbardziej bezmyslnie sie rozmnaza nie uczac nic nowego pokolenia... Ten swiat zmierza do ku zagladzie...

ocenił(a) film na 3

Popieram wypowiedź powyżej.Kiedyś człowiek pękał ze śmiechu na Akademii policyjnej czy Nagiej broni.Dziś wystarczy zsunąc gacie włożyć fiuta w szarlotkę i gawiedź się cieszy a interes kręci.Smutne

ocenił(a) film na 7
a_kwitek

Zdecydowanie spóźniam się z odpowiedzią, ale to, że komuś podobał się ten film nie znaczy, że jest spaczonym idiotą. Każdy potrzebuje się czasem pośmiać. Nie trzeba cały czas oglądać wspaniałych dzieł sztuki a dobrze czasem sobie odpocząć przy filmie takim jak ten :)

BlackMamba127

Bardzo dobrze powiedziane.Popieram.Straszny syf nie mam pojęcia skąd taka ocena...

BlackMamba127

A nie pomyślałem o tym, ze To Ciebie przestały bawić takie komedie?
Ja sam po sobie zauważyłem, ze wraz z wiekiem przestała mnie bawić połowa komedii. Zmieniają się gusta i wymagania. To nie jest od Ciebie zależne. Ja kiedyś zrywałem boki przy strasznym filmie czy parodiach Top Gun i Nagiej Broni. Dziś jak przyjdzie mi na to patrzeć to wydaje mi się, że to totalny gniot dla ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Nie idzie tego zdzierżyć po 20 minutach.
Filmy się nie zmieniają, to ludzie się zmieniają i ich upodobania.
Dlatego oceny filmów są tak dziwne. Kwestia tego jaki przedział wiekowy oraz w jakim procencie go ocenia.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Rayner26

Dobrze powiedziane, popieram :)

ocenił(a) film na 7
Rayner26

Boże spraw żeby na świecie było więcej takich rozsądnych ludzi.

ocenił(a) film na 2
BlackMamba127

@BlackMamba
@motylek7x

Popieram Wasze opinie !
Gniot skierowany dla małolatów, bo widz powyżej 30+ nie ma czego tutaj szukać.

ocenił(a) film na 3
BINSPOT

Film jest debilny, ale zasugerowanie, że ludzie poniżej 30stki są debilami jest jeszcze bardziej debilne niż debilny film, bo debilem jest się niezależnie od wieku.

ocenił(a) film na 2
merdevsky

@merdevsky
Jak na razie o "debilach" tylko Ty piszesz, nikt nie użył tego określenia oprócz Ciebie o innych w tym topicu.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
BINSPOT

"Bo widz powyżej 30+ nie ma czego tutaj szukać" = młodsi są głupsi.

ocenił(a) film na 8
BINSPOT

Jeśli widz powyżej 30+ nie jest nudziarzem i sztywniakiem to film mu się spodoba.Nie wszyscy,którzy przekroczyli 30 lat są mentalnie stetryczałymi dziadkami.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Ja mam 36 I film jak dla mnie byl zaje....y

ocenił(a) film na 8
jacouk

A JA 30 I TEZ BARDZO MI SIĘ PODOBAŁ
NO ALE MY MAMY "spaczony gust filmowy"
MUSIMY ZOBACZYĆ CO BLACKMAMBA OGLĄDA
ŻEBY NIE UCHODZIĆ ZA LUDZI TANDETNICH :p

użytkownik usunięty
wyborowa30

nie spaczony, bo macie prawo do tego... to nie jest Wasza wina, że należycie do grupy ludzi prostych umysłowo - Wasze poczucie humoru jest zwyczajnie prymitywne i najmniej skomplikowane z możliwych... pewnie też nie jesteście też zbyt wymagający umysłowo jako ludzie, ani nie macie pojęcia jak świat wokół Was funkcjonuje - wystarczy Wam wiedza o tym, gdzie zrobić zakupy, jak dojechać do pracy i włączyć film o spuchniętych jajach i ciągłym gadaniu o seksie, żebyście byli szczęśliwi - proste, prymitywne życie - szkoda tylko, że tacy ludzie jak Wy stanowią większość społeczeństwa, dlatego ten kraj tak wygląda, bo łatwo się rządzi ciemnotą.... polecam film Idiocracy, jeśli nadal nic nie rozumiecie :-)

ocenił(a) film na 8

A nie pomyślałaś, że czasem trzeba się po prostu pośmiać nawet z głupiej komedii zamiast się onanizować ambitnymi dziełami? Śmiech to zdrowie :)

ocenił(a) film na 8

"pewnie też nie jesteście też zbyt wymagający umysłowo jako ludzie, ani nie macie pojęcia jak świat wokół Was funkcjonuje - wystarczy Wam wiedza o tym, gdzie zrobić zakupy, jak dojechać do pracy"

przede wszystkim nie jesteśmy sztywniakami i nudziarzami,którzy nie potrafią się wyluzować i pośmiać przy dobrej komedii a swoje żałosne hipotezy pozostaw dla siebie bo dyskusja dotyczy filmu i nie powinno mieć w niej miejsca na wycieczki personalne.

ocenił(a) film na 8

joandwo
twoja wypowiedź jest jeszcze zabawniejsza od filmu,boże nie znasz nas więc nie wysilaj się i nie pisz durnych
wypowiedzi jacy to niby jesteśmy co lubimy,pewnie wiesz co jemy,kiedy kupe robimy i kiedy obciągamy,
to tyle w tym temacie pozdrawiam +30

użytkownik usunięty
wyborowa30

jeśli Ty masz +30 to musisz mieć całkowite siano w głowie pisząc o "obciąganiu" i "kupie", kobito, współczuję Twoim dzieciom jeśli masz takie... bo pewnie wstydzą się matki idiotki... ps. czy należysz do grupy społecznej zwanej patologią? po Twoich wypowiedziach można to wywnioskować...

ocenił(a) film na 8

dziwne
ty możesz ludzi obrażać ale jak ja użyłam słowo"kupa" i "obciaganie"
to jest już mega przegięcie dla Ciebie
żal.........
widać ze ktoś nie rucha :) (boże użyłam pewnie znowu zakazanego słowa)
tylko w gatce to takie mądre
na zywo pewnie ciepłe kluchy

użytkownik usunięty
wyborowa30

"obciąganie" (???) "ktoś nie rucha" (???)
...Ty naprawdę masz +30??? żal mi, w że POLSCE mamy tak zidiociałe społeczeństwo, którego Ty jesteś żywym przykładem.... wulgarna, niewykształcona dorosła z tandetnym gustem - pisze z błędami "gatce" - widać, że Twoi rodzice nie przyłożyli należytej wagi do Twojego wychowania - pewnie tak samo niewykształceni i prymitywni jak Ty... weź się wysterylizuj zanim wydasz na świat kolejne niepotrzebne społeczeństwu pokolenie pasożytów, rozmnażające się z podobnymi do siebie --> miernota intelektualna... smutne to :-(

użytkownik usunięty
wyborowa30

teraz już rozumiem czemu bawią Cię takie komedie... również pozdrawiam :-)

użytkownik usunięty
Znawca kina

"mentalnie stetryczałymi dziadkami"??? po prostu nie mamy takiego niskiego, prymitywnego poczucia humoru jak (niestety) większość społeczeństwa...

ocenił(a) film na 8

Obawiam się, że jesteś prymitywniejsza od tych co pękali ze śmiechu na tym filmie...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Twoje argumenty są za to najwyższych lotów...

użytkownik usunięty
PrzemekLipski

Przynajmniej tak nisko nie upadłam, żeby śmiać się ze spuchniętego jaja, "dziecka"-ręcznika wyrzuconego na jezdnię, tego, że prawiczek całuje się z raz z "siostrą", raz z "matką"....Ale heca! Łohoho, poczucie humoru najwyższych lotów...! Widzę, że nadal nie pojąłeś znaczenia słów 'prymitywnie niskie poczucie humoru'..... bo to nie była obraza, tylko stwierdzenie faktu w Waszym przypadku....Jak ktoś pierdnie w filmie to też się pewnie śmiejesz... Gratulacje!

BlackMamba127

dokładnie,tak tandetne,że mózg się się lasuje....

ocenił(a) film na 8
schfyo

sami jestescie debilni.. widocznie takie filmy powtaja lecz nie dla takich pustakow...

użytkownik usunięty
pio8510

buahahahahah :D rzeczywiście - film o spuchniętych jajach, ciągłym gadaniu o seksie i fabule prostej, prymitywnej jak dla dzieci (lub zwyczajnie: imbecyli) - faktycznie: arcydzieło! które tylko nieliczni mogą zrozumieć! buahahahaha! ;D

pio8510

idź obejrzyj projekt x,po raz 80 i puknij sobie przy nim w jajo,hahhahahahha!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pio8510

niezłe,niezłe...właśnie pizgam kawusię.

pio8510

niezłe,niezłe...właśnie pizgam kawusię.

pio8510

niezłe,niezłe...właśnie pizgam kawusię.

ocenił(a) film na 8
schfyo

a m jak milosc? ominol ? ochujal jak to przetrwadz...

pio8510

Kawa,kawa,kawa!

użytkownik usunięty
BlackMamba127

Zgadzam się - jeśli na kimś filmy tego typu robią wrażenie to nie może oznaczać nic innego niż to, że jest intelektualną miernotą i imbecylem... (nie obrażając nikogo)...

ocenił(a) film na 9
BlackMamba127

Spokojnie z takimi ocenami o spaczonym guście narodowym. Widzisz mimo tego że masz całkiem dobry gust filmowy bardzo podobny do mojego to film Millerowie Ci nie podszedł, podobnie jak American Pie 2 dałeś tylko 5. Nie śmieszą Cię tego typu komedie, po co od razu jechać o bezguściu i tandecie. Komedie są po to żeby się śmiać a nie dopatrywać się w nich głębszego sensu jak w Walecznym Sercu, F.Gumpie, czy Skazanych na Shawshank.

BlackMamba127

Polacy ? na imdb, ten film ma 7,1 więc z tymi 'polakami' to troszkę pojechałeś. Strasznie nie lubię takiego bicia piany, film szału nie robi,ale by zaraz oskarżać całą nację o brak gustu i tandeciarstwo ? Albo jesteś zwykłym trolem, który lubi robić takie zamieszanie,albo ogólnie coś z Tobą nie tak. Filmy są różne , tak jak różne są gusta i poczucie humoru i nie ma co wyskakiwać z bólem dupy i robić szopkę nie wiadomo z czego. Widziałam kilka filmów znacznie gorszych, z lepszą obsadą i lepszymi ocenami,a jakoś nikt masowego samobójstwa nie planował popełnić z tego powodu.
p.s. jak by co to ja zgłosiłam tą chamską wypowiedź 'joandwo' do administracji.

Świeta się zbliżają, więc warto poluzować poślady , by przy wigilijnym stole nie zakrztusić się źółcią przy dzieleniu się z bliźnimi opłatkiem :/

ocenił(a) film na 2
BlackMamba127

gniotus maximus!

BlackMamba127

A jak dla mnie to bardzo pozytywnie zaskakujący film.
Obejrzeliśmy nie licząc na zbyt wiele - ot trochę żenujących dowcipów, ogranych scenek... Tymczasem było całkiem zabawnie i na tyle nie-żenująco że poleciłem film starszemu pokoleniu :) Ba, rodzice szybko rozpropagowali film wśród znajomych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones