PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 036
ocen
7,0 10 1 226036
5,8 21
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

/Przed obejrzeniem filmu nie przeczytałem na jego temat żadnej recenzji, ani nie widziałem żadnego zwiastuna./

Patrząc na filmografię Jennifer Aniston natknąłem się na film pt. ‘Millerowie’ , za który m.in. dostała nagrodę Złoty Popcorn. Po przeczytaniu za co otrzymała nagrodę trafiłem na profil Willa Poulter’a.

Wszystkie nagrody jakie zobaczyłem pod jego zdjęciem profilowym była za ten jeden film – Millerowie.

-Największa aktorska nadzieja kina ('Rising Star') za film Millerowie w roku 2014
-Przełomowa rola za film Millerowie w roku 2014
-Najlepszy pocałunek za film Millerowie w roku 2014 wraz z: Emma Roberts, Jennifer Aniston

Zastanawiało mnie co on takiego zrobił żeby otrzymać takie nagrody.

UWAGA: małe spoilery!
Dodam tylko, że spoglądając na miniaturkę plakatu filmu i biorąc pod uwagę sam tytuł podejrzewałem że aktorzy grają w filmie prawdziwą rodzinę, więc wykluczałem pocałunek ‘ głownego bohatera filmu’ Willa Poulter’a z Emmą Roberts i Jennifer Aniston :)

Przez połowę filmu Will grał jakiegoś lamusa, frajera i myślałem sobie tylko:
- Po co koleś zagrałeś w tym filmie?!
Po scenie w kamperze wraz z Emmą Roberts i Jennifer Aniston widzę, że chłopak miał wielkie szczęście, że wystąpił w tym filmie ;)

Fakt, zagrał trochę ofiarę losu, ale ta scena wydaje mi się rekompensuje wszystko.

William Jack Poulter I –‘ największa aktorska nadzieja kina ‘

;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones