PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 033
oceny
7,0 10 1 226033
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

dalem rade do polowy i wylaczylem , ten film jest zenujacy nie smieszny . Czyzbym mial spaczone poczucie humoru ?

markus_filmaniak

Cos jest w tym, ja do konca nie dałam rady. Dziwnie jen gra, jakby jej sie nie chciało....

ocenił(a) film na 4
markus_filmaniak

Uwierz mi że obejrzałeś lepszą część tego filmu

markus_filmaniak

Dla mnie również ta komedia to porażka.Tak się nastawiłam,że się naprawdę ubawię dziś oglądając Millerów,ze jest mi naprawdę przykro wręcz :-) Dotrwałam do momentu gdy zostali przyłapani w namiocie tego głupkowatego małżeństwa i zaczęli umawiać się na seks grupowy....BASTA.

ocenił(a) film na 2
petrababy

wylaczylem mniej wiecej w tym samym momencie :) heh

ocenił(a) film na 2
markus_filmaniak

Daliśmy radę. I to wersję rozszerzoną!

Taki masochizm...

ocenił(a) film na 1
markus_filmaniak

W weekend popełniłem dwa filmy. Lincolna i Millerów. Lincoln był dla mnie rewelacyjny. Na FW ma ocenę 6,6. Millerowie byli absolutnie denni - na FW mają ocenę 7,3. To przechodzi ludzkie pojęcie. Czasami lubię humor na granicy smaku (Borat), ale to coś było na poziomie niedorozwoju umysłowego.

ocenił(a) film na 3
markus_filmaniak

dotrwałem do 30 minuty, troche poprzewijałem i wyłączyłem. koncepcja ok ale słabo zrealizowana. wystawiam 3.

ocenił(a) film na 4
markus_filmaniak

Zgadzam się i do tego nudny. Nie rozumiem zachwytu ludzi nad tym filmem...

ocenił(a) film na 6
xpcx

Najfajniejszy fragment filmu ma miejsce już podczas napisów końcowych. Kiedy zamiast piosenki "zwycięstwa", Jeniffer Aniston puścili piosenkę z Przyjaciół... Jej mina jest wręcz boska :)

ocenił(a) film na 2
markus_filmaniak

ja oglądnąłem do końca ale tylko dlatego że byłem bardzo zmęczony i zbyt leniwy żeby poszukać sobie czegoś lepszego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones