PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 028
ocen
7,0 10 1 226028
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

rownie dobrze mogli wybrac joan collins. Rachel byla fajna w czasach "friendsów" czyli 20 lat temu. teraz to juz stara dupa i dziwnie sie ogląda rozebraną piećdziestkę.

ocenił(a) film na 5
Reksio_gwalciciel

Rachel, tak?

ocenił(a) film na 8
Reksio_gwalciciel

Wiem wiem to tylko twoja opinia i masz prawo ją wyrazić ale jak można powiedzieć takie bluźnierstwo ;) Jennifer Aniston może do najmłodszych już nie należy ale nadal to piękna kobieta i jak już mamy wypominać jej wiek to 45 a 5 lat to akurat jest wielka różnica. Ty pewnie byś wolał wytapetowaną 18 bo doświadczone kobiety to już stare próchna co ? ;)

ocenił(a) film na 10
Reksio_gwalciciel

Nawet nie chce mi sie cie besztac.

Reksio_gwalciciel

Po pierwsze i najważniejsze: jak uwielbiam Friendsów, jak bardzo kocham Jennifer za rolę Rachel, tak bardzo nienawidzę utożsamiania jej z tą jedną tylko postacią! Kto jak kto, ale ona z pewnością nie jest aktorką jednej roli. Dla mnie jest obłędna, kocham ją w każdej filmowej czy telewizyjnej kreacji, ale to jest Jennifer, nie żadna Rachel, Katherine, czy Rose. Po drugie: do papierowej pięćdziesiątki, jak ją nazwałeś, brakuje jej pięciu lat. A po trzecie: nazwanie jej starą dupą nie tylko obraża ją, ale i z pewnością inne, młodsze kobiety, które niekiedy wyglądają starzej i gorzej od niej. Jennifer może i nie jest dwudziestolatką, która rozpoczynała swoją karierę we Friendsach, ale nadal jest piękną, zadbaną kobietą, której urody pozazdrościłaby i nie jedna pani po 40stce. Z tego, co jednak widzę, takie beznadziejne komentarze w kierunku jej osoby wychodzą od niedojrzałych emocjonalnie, niepotrafiących docenić prawdziwego kobiecego piękna gówniarzy. :) I nie wiem, ile masz lat, możesz mieć i z pięćdziesiąt, ale emocjonalnie jesteś dla mnie licealistą, dla którego kobieta po 20stce jest już za stara. Nie chylę czoła.

grodlane

Oddychaj głęboko. Tez ją lubie, co nie znaczy ze chce ogladac striptease w jej wydaniu. Lubię też Beatę Tyszkiewisz ale... lepiej nie będę kończył tego zdania ;)

ocenił(a) film na 7
Reksio_gwalciciel

Jestem tak zażenowana, że nie wiem co napisać..

ocenił(a) film na 7
Reksio_gwalciciel

Nie zgadzam się z tobą przecież to dobra aktorka i wogóle po niej nie widać ,że ma ponad 40 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones