PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 022
oceny
7,0 10 1 226022
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

już Adamczyk gra w ambitniejszych produkcjach.

chociaż jak kogoś śmieszy badziew w stylu jackassa to bedzie sie pewnie dobrze bawil.

ocenił(a) film na 8
_marecki

Twoje pierwsze zdanie już mówi samo przez się, ale mimo wszystko fajnie by było poznać jakieś argumenty, a nie tylko "moje poczucie humoru jest fajniejsza niż Twoje".

ocenił(a) film na 1
AVVOL

masz racje.
po 1 bardzo nie pasuje mi ten prymitywny humor typu powiem 'k..a', chwyć ją za cycki, zrób mu loda, ugryź go w jaja itp. nie jestem żadnym dewotem ale w tym filmie gagi były, moim zdaniem, mocno naciągane i bez polotu.
po 2 cała historia była dla mnie nieposklejana. nie chce spoilerować ale generalnie nie wiedziałem co w końcu oglądam, czy kiepską komedię gansterską, kiepską komedię romantyczną , czy może kiepski pastiż… jakoś mi nie pasowała historia o handlażu do tych wszystkich ckliwostek na koniec filmu.
po 3 momentami BAAAAAARDZO banalne i utarte schematy (np jedna z ostatnich scen na parkingu) aż się chciało ryczeć (nie ze wzruszenia)…
po 4 bardzo nie polubiłem bohaterów - żadnego. aktorzy to dla mnie masakra, chyba największy minus tego filmu (albo drugi po głupawym humorze).
po 5 fatalny striptiz w wykonaniu Jennifer

w sumie podniosłem trochę ocenę z 2 na 3 bo oceniłem może film pod wpływem emocji a już w życiu widziałem gorsze...

ocenił(a) film na 8
_marecki

Cóż widocznie mamy inne poczucie humory i inne wymagania względem amerykańskich komedii :) Mam odrębne zdanie bo bawiłem się całkiem nieźle, może dlatego, że byłem w kinie z fajną ekipą? Tak czy owak dzięki za uzasadnienie, co do numeru 5 to się zgadzam, chociaż figura Jennifer zawsze spoko :)

ocenił(a) film na 8
_marecki

mi sie podobał .... dawno sie tak nie uśmiałem [scena z pajakiem i przekupstwo policjanta z Mexico ...hehe] - teraz nie ma dobrych komedii wiec może obniżyłem loty

ocenił(a) film na 1
DexterX

teraz nie ma dobrych komedii - no właśnie, pomimo że kręcą coraz więcej filmów to coraz trudniej trafić na coś naprawdę dobrego... a może już jestem za stary i muszę się przestawić na teatr TV :)

ocenił(a) film na 5
_marecki

Adamczyk? To nawet nie aktor, to jakiś brzydki facet z reklam.

ocenił(a) film na 1
DrGozno

aktor, tylko mało ambitny:)

ocenił(a) film na 2
_marecki

a myślałem że tylko mi się nie spodobał, bo czytam same peany na temat tego G...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones