PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317258}
6,8 49
ocen
6,8 10 1 49
Mindwalk
powrót do forum filmu Mindwalk

Poszukuję ten film już kilka lat. Proszę o kontakt jeśli ktoś ma.

użytkownik usunięty
justynakz

Hej.
Ja natrafilem na niego dzieki mojej kolimbijskiej znajomej, ktora niestety zabrala go ze soba do...niestety kolumbi.Ale jesli bardzo CI na nim zalezy to moglbym ja zapytac czy jest wstanie podeslac mi kopie.Moj mail: joevoland@gmail.com

Serdecznie pozdrawiam

użytkownik usunięty
justynakz

Udalo sie! Moge Ci go podeslac jak juz przyjdzie.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Dziękuję za informacje, czy ten film masz z polskimi napisami? i jak możesz mi podesłać, ewentualnie jak mogę ściągnąć?

użytkownik usunięty
justynakz

W tym wlasnie problem ze napisow do tego filmu nie znalazlem nigdzie.Polskich napisow, bo hiszpanskie i portugalskie istnieja.Dla mnie nei byl to problem niestety kiedy chcialem sie podzielic z kims tym filmem z przyjaciolmi byl to klopot.Film wymaga znacznej znajomosci jezyka angielskiego bo opiera sie na dialogach.W sumie to jest dialogiem.Dobra nie rozwodzac sie.Do zrobienia napisow zebarac sie nei moge ale zawsze mozna poszukac kogos na grupach dyskuzyjnych i podrzucic pomysl.Na pewno kogos takiego znajdziesz, kto z przyjemnoscia to zrobi.A film mozesz sobie sciagnac z tego linku: http://torrents.to/search/btjunkie/mindwalk

Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego poszukiwania tlumacza.

justynakz

Bardzo mi na tym filmie zależy ale niestety znajomość angielskiego nie jest tak dobra by smakować dialogi w oryginale. Parę lat temu film był w TVP, czy możecie mi jakoś pomóc w zdobyciu polskiej wersji językowej i filmu?

użytkownik usunięty
bulinski

Niestety nie posiadam zadnych informacji co do wersji filmu wyswietlanego w TVP.Muszisz poszukac na forach ogolnych bo jest to prawdopodobne ze jakis niesamowicie sprytny a zarazem zadradny koleszka w przyplywie wielkiego geniuszu nagral film na jakiejs kasecie VHS i moze sie teraz poszczycic wersja z polskim dabingiem.Niemniej jednak prawdopodobienstwo owo jest znikome niestety.NIe jestem w stanie obiecac ze sam przetlumacze Mindwalk ale jesli uda mi sie do tego w koncu zasiasc to na pewno dam znac na formu filweb'u.No i zycze powodzenia w poszukiwaniu wersji z TVP.

dzięki za informację, muszę szukać, pozdrawiam serdecznie

justynakz

jest na yt:
http://youtu.be/E8s0He0560g

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones