PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483087}
6,9 91 337
ocen
6,9 10 1 91337
7,2 21
ocen krytyków
Mission: Impossible Ghost Protocol
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol

Tak jak w temacie. Czy warto obejrzeć ten film? Czy to nie jest film "przesłodzony" / "przedobrzony" ?

Ryenx

Dla zapierającej dech w piersi sekwencji w Dubaju- warto ;) Koniecznie w Full HD.

użytkownik usunięty
Ryenx

Sam sie musisz przekonać a nie pytać się innych .... Każdy przecież ma inny gust . Ale jak oglądasz filmy tylko wtedy jak ktoś ci go poleci to żeś głupi .

Ryenx

sully_avatar dobrze mówi. Ja ci powiem, że kocham ten film, że jest najlepszy z najlepszych i że to świetna pozycja do oglądnięcia. Ale ktoś inny, kto nie lubi kina akcji tak ja ja, lub w ogóle go nie trawi po prostu powie ci, że nie warto. Lepiej samemu obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Cartner

To na pewno obowiązkowa pozycja dla miłośników serii o agenie Huncie;)Obejrzałem w 1080p-bajka;)Tom jak za starych dobrych czasów;)Polecam,solidne kino akcji!

vice_versa

W kinie to dopiero "przygoda". Bez dobrej jakości ciężko docenić niektóre filmy. Przy niektórych to nie ma znaczenia, ale i tak lepiej się ogląda ze świetną jakością

Ryenx

Ja osobiście nie polecam - nie wciągną mnie... za dużo komedii za mało sensacji. Scenariusz taki sobie, choć bywały gorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones