PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 857
ocen
6,6 10 1 28857
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

To będzie coś...:)

ocenił(a) film na 7

Ten film po prostu musi się udać.

użytkownik usunięty
Solarie

Mam wrażenie, że będzie oscar dla Hoffmana..

Mam nadzieje, ze bedzie też chociaz nominacja dla Greenwooda który znów współpracuje z Andersonem w kwestii oprawy muzycznej.

a dla mnie film od razu jest spalony ze względu na Hoffmana, nie trawię jego śfińskiej ryżej facjaty. Oscar? nie rozśmieszaj ludzi, wystarczy że dostał bardzo niezasłużenie za Capote - niecierpie tej roli, jest beznadziejna, fatalna, antypatyczna, ochydna ... taki ksiądz pedofil w jego wydaniu.

ocenił(a) film na 9
mieszkoxxx

Mieszko, Dobrawą się zajmij, a Hoffmana zostaw w spokoju

mieszkoxxx

A ja się troszeczkę zgadzam...Wyjątkowo niewyjściowy gość. Ale dobry aktor. Tylko co z tego, jak patrzeć na niego nie mogę.
No i ten Oscar faktycznie należał się bardziej JP ( w moim skromnym, bardzo nieobiektywnym mniemaniu).
Film zapowiada się mimo to naprawdę nieźle. Nie mogę się doczekać.

kaja84

'Wyjątkowo niewyjściowy gość. Ale dobry aktor.'
przyganial kociol garnkowi.

revirdixat

naprawdę uważasz, ze jestem dobrą aktorką? Dzięki ;)

kaja84

w sposob niezamierzony rozciagnalem cytat co dalo niefortunny wynik.

revirdixat

ojojojojoj i w sposób niezamierzony nie udało Ci się mnie obrazić. Spróbuj następnym razem ;)

kaja84

przyganial kociol garnkowi to stare polskie przyslowie ktore nie ma na celu obrazania kogokolwiek.
mimo wszystko zmiana awatara nastapila. wydaje ci sie ze na tym wyszlas bardziej korzystnie?

revirdixat

Tak, a o co chodzi? :)

kaja84

dlaczego zmienilas awatar?

revirdixat

bo jestem próżna ;)

kaja84

wysilam sie ale nijak proznosc jako motyw mi tutaj nie pasuje.

revirdixat

To już nie mój problem, chłoptaśku:)

kaja84

jednak twoj problem jest wiekszy niz moj.

revirdixat

też mi się wydaje, że Twój jest mały :)

kaja84

natomiast twoj jest wielki.
na poprzednim obrazku wygladalas lepiej.

revirdixat

Dzięki ;)

kaja84

nie ma za co. dlatego napisalem ze nie pasuje mi proznosc - wrecz przeciwnie - wielka skromnosc.

revirdixat

Dzięki ;)

kaja84

przeogromna. podziwiam cie.

revirdixat

Dzięki ;)

kaja84

naprawde nie ma za co.

kaja84

ale cyrk.

kaja84

Umieszczanie twarzy w avatarze jest bardzo próżne i świadczy o wysokim (w Twoim przypadku błędnym) mniemaniu o swojej aparycji.

co_na_hemoroidy

hahahaha revirdixat nie chciał już gadać sam do siebie wiec napuścił koleżkę...niezły team work! lol
Twoja opinia, kochanie however, lata mi koło dupy :* Tak jak i Twojego zapewne zakompleksionego, samotnego i pryszczatego kolegi. Cium cium. Kiście się we własnym sosie z Waszymi "dziewczynami'" z redtube'a lol
Nie zaszczycę już żadnego z Was swoim komentarzem ;)

kaja84

P.S swoją drogą, jak na takie brzydactwo, to niezłe emocje u revirdixat'a wzbudzam lol Każda zmiana avatra to nowy komentarz...

kaja84

wskaz post w ktorym napisalem ze jestes brzydka.

revirdixat

Co nie zmienia faktu, że jest.

ocenił(a) film na 7
mieszkoxxx

chyba ci sie pomylily filmy. tak czy siak zupelnie sie mylisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones