Miłe,sympatyczne kino,które bawi i wzrusza jednocześnie.Tu nie ma się co za bardzo rozpisywać - każdy kto lubi takie lekkie i niegłupie poczucie humoru(coś w stylu francuskich komedii)powinien ten film zobaczyć.Kilka scen jest naprawdę świetnych jak ten pierwszy trening(normalnie popłakałem się ze śmiechu) czy odprawa...
więcejLokacje, kolory, światło wszystko wygląda ohydnie. Sam sposób kręcenia chaotyczny, ale za to dużo w nim dynamiki. Historia opowiedziana w filmie na plus, choć nie porwała mnie tak ja np. The Peanut Butter Falcon. Całość oceniam na niezły film, z dobrą historią, ale na pewno taki, który oczu nie cieszy.