PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 817
ocen
4,4 10 1 48817
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Bardzo lubię poprzednie części i nie byłam pewna co zaserwuje nam "trójka" Kogla, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim jest to komedia obyczajowa, a po zwiastunie bałam się, że dostane plastik-szmastik z ostatnio popularnych komedii romantycznych. Skrzynecka swoją rolą skradła moje serce :D Bardzo dobry Zakościelny, Kasprzyk i Łaniewska. Rozbicki zły nie jest, ale szału nie ma. Jutro idą rodzicie, zobaczymy co powiedzą :)

ocenił(a) film na 6
Juliazdunska1

Na moim seansie bylo razem chyba z 10 osób,jakieś tam śmiechy były...fakt faktem Gozdziki i Skrzynecka z Piotrusiem najlepsi,motyw disco polo,Zenka i polityki pominę milczeniem...mam unlimited więc po kieszeni specjalnie nie oberwałem.

Juliazdunska1

Kolejny fałszywy profil, służący tylko do tego, by zawyżać ocenę i pisać nieprawdziwe komentarze. Kolejny profil, który ma tylko kilkanaście ocenionych filmów.

ocenił(a) film na 2
Juliazdunska1

To niezły z ciebie debil jak się zachwyciła tymi wymiocinami.

ocenił(a) film na 4
Juliazdunska1

Ten film był tak słaby, że to katastrofa. Nie zasługuje na więcej niż 4/10. Strasznie ludzie zawyżają mu ocenę. o.O

ocenił(a) film na 1
Juliazdunska1

A co ona tam takiego wielkiego zagrała?! Robienie głupich min przed Zenkiem i majtanie cyckami to jeszcze nie jest mistrzostwo.

ocenił(a) film na 1
Juliazdunska1

jakie 8??? przecież ten film jest drętwy, żenujący... ludzie, czy wy oczu nie macie?

ocenił(a) film na 2
Juliazdunska1

Co paliłaś przed obejrzeniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones