Możemy wygrać

Gotta Kick It Up!

2002 1 godz. 21 min.
5,8 590
ocen
5,8 10 590
205
chce zobaczyć
{"type":"film","id":103439,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gotta+Kick+It+Up-2002-103439/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Możemy wygrać
  • gabriela_ua ocenił(a) ten film na: 6

    Moim zdaniem wszystkie dziewczyny były bardzo fajne. Nie zachowywały się jak puste debilki, nie rywalizowały między sobą, nie wyzywały się. Może Daisy miała humory i inne dziewczyny też nie były święte, ale zachowywały się jak na 16-latki przystało. Cieszyły się dzieciństwem i pragneły spełnić swoje marzenie. Miały zupełnie inne wartości niż postaci z wielu produkcji tego typu (np."Dziewczyny z drużyny", "I bądź tu mądra", "Camp Rock", "Zostać koszykarką" itp.). W tych filmach za każdym razem musi ukazać się coś szpanerskiego, głupiego czy żałośnie "śmiesznego". To stało się już nudne i za każdym razem jest bardziej przesłodzone. Gówniary występujące w takich filmach zachowują się jak 40-latki z przerośniętym ego i zdziecinniałą osobowością :)
    Mimo tego moją ulubioną jest panna Bartlett. Za taką nauczycielkę dałabym wszystko. Była miła, opiekuńcza, nie mściła się, nie faworyzowała nikogo zachowywała się jak matka i przyjaciółka. Żadna z tych głupich babsztyli z jakimi miałam doczynienia przez 9 lat szkoły ( no może były wyjątki, ale to i tak nie było to ) nie interesowała się tak uczniami. Moi nauczyciele są "mili" tylko dla lizodupów i nie obchodzi ich nic poza rubryką w dzienniku. :)