6,8 132
oceny
6,8 10 1 132
54
chce zobaczyć
{"type":"film","id":222015,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Moja+Warszawa-2003-222015/tv","text":"W TV"}]}
Moja Warszawa
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Portret stolicy nakreślony na podstawie wypowiedzi jej mieszkańców: przedstawicieli artystycznej bohemy (Grzegorz Jarzyna, Tadeusz Sobolewski, muzycy z grup Hemp Gru i Molesta Ewenement), ale też "zwykłych ludzi". Każdy z nich dzieli się z widzem własnym, subiektywnym obrazem miasta, który nosi w sobie. Składają się nań miejsca kameralne,Portret stolicy nakreślony na podstawie wypowiedzi jej mieszkańców: przedstawicieli artystycznej bohemy (Grzegorz Jarzyna, Tadeusz Sobolewski, muzycy z grup Hemp Gru i Molesta Ewenement), ale też "zwykłych ludzi". Każdy z nich dzieli się z widzem własnym, subiektywnym obrazem miasta, który nosi w sobie. Składają się nań miejsca kameralne, prywatne i te najbardziej znane, uwielbiane i znienawidzone. Za muzyczną oprawę filmu posłużyły zarówno utwory hip-hopowe, jak i te starsze, doskonale ilustrujące Warszawę sprzed lat.

Moja Warszawa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.