Odtwórz Zwiastun nr 3 (polski) 2:31

Zobacz Moja gwiazda: Teen Spirit zwiastun

Film

Teen Spirit

2018 1 godz. 32 min.
5,5 2 138
ocen
5,5 10 2138
4 024
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"794078","linkUrl":"/film/Moja+gwiazda%3A+Teen+Spirit-2018-794078","alt":"Moja gwiazda: Teen Spirit","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/40/78/794078/7886619.2.jpg"}
Nastoletnia Violet Waleńska śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie, ale jej matka widzi ją raczej w szkole. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział.
{"userId":"875720","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/40/78/794078/816436_1.2.jpg","title":"Voice of Pongland","link":"/reviews/recenzja-filmu-Moja+gwiazda%3A+Teen+Spirit-22723","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Voice of Pongland
"Teen Spirit" to film wystarczająco bezpretensjonalny, by oglądało się go bez bólu zębów. Sprawia jednak... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Moja gwiazda: Teen Spirit
Moja gwiazda: Teen Spirit (2018) Zwiastun nr 3 (polski) 2:31
Moja gwiazda: Teen Spirit
Moja gwiazda: Teen Spirit (2018) Zwiastun nr 2 2:04
Moja gwiazda: Teen Spirit
Moja gwiazda: Teen Spirit (2018) Zwiastun nr 1 1:18
Moja gwiazda: Teen Spirit | Oficjalny zwiastun / trailer nr 3 (polski) | 2018 | Film W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.

W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczkuW Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.

boxoffice
$1 457 366 na świecie
$441 366 w USA
$1 016 000 poza USA
dystrybucja
studio
Automatik Entertainment / Head Gear Films (współudział) / Metrol Technology (współudział)
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Teen Spirit
inne tytuły
Moja gwiazda: Teen Spirit Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstawały w Londynie (Anglia, Wielka Brytania) i Montrealu (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków...

  RadoslawKamil

  a w obsadzie jedna polka :D

 • Oglądając zwiastun

  mondeo117

  Film może być niezły,ale w zwiastunie oczywiście jest moment na bank pokazane życie bohaterki w PL, kobitka rzuca siano w jakimś qrwa skansenie, Jezu w UK serio myślą że my tutaj żyjemy w chatach krytych strzechą?

 • Agnieszka Grochowska gra matkę Elle Fanning

  Corderosa

  ....

 • Muszę przyznać, że Elle Fanning całkiem nieźle poradziła sobie z polską wymową

  kamarza ocenił(a) film na 7

  Muszę przyznać, że Elle Fanning całkiem nieźle poradziła sobie z polską wymową, ok w niektórych momentach słychać akcent ale ogólnie naprawdę dobre wrażenie dziewczyna na mnie zrobiła.

 • Moja gwiazda :Teen Spirit to bardzo dobry film z fajnymi piosenkami i ciekawą fabułą .Świetna gra aktorska Elle Fanning i Zlatko Buricia. Fajnie że wystąpiła polka ,co do gry aktorskiej Agnieszki Grochowskiej to zagrała w porządku . Ogólnie warto obejrzeć , bardzo dobry film z przekazem.

  7