PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9 271
ocen
6,4 10 1 9271
5,0 8
ocen krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Główny atut tego filmu,to gra aktorska Eryka Lubosa,a sama historyjka naiwna i kiepsko opowiedziana.Zaczyna się obiecująco,a scena na treningu naprawdę mocna emocjonalnie,ale póżniej jest już coraz gorzej.Pierwsze grzechy główne tego filmu,które przychodzą mi na myśl,to mega naiwność tej azjatki,która po pierwszym spotkaniu niesympatycznego typa jakim jest bohater grany przez Lubosa idzie do niego na chate,a za moment jest gotowa urodzić mu dziecko.Druga sprawa,to ta cała ciąża,która podobno jest z Wietnamcem,a Lubos nie odpuszcza,tylko desperacko układa życie jej i swemu dawnemu przyjacielowi.I najważniejsze,jakoś naprawdę było mi kompletnie obojętne,czy główny bohater umrze czy nie i jak ta cała historia się zakończy.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Problemem tego filmu na tym serwisie jest jego taki właśnie odbiór przez podobne Tobie osoby.
Twoim błędem jest już początkowa zła ocena postaci. Bohater był bardzo sympatyczny :) nie dość ze zaoferował pomoc to jeszcze szybko się wstawił w obronie azjatyckiej niewiasty. A że pomoc nie była bezinteresowna i coś chciał w zamian to już nic takiego dziwnego w końcu 95% ludzi (mimo ze tego tak dosadnie nie mówi) w zamian zazwyczaj coś chce. Dodatkowo zapewne dobre wrażenie zrobiła jego szczerość i odwaga oraz nie ukrywane jego duże nią zainteresowanie. Dla mnie ten film jest całkiem wiarygodny bo ja widzę te cechy a nie tylko cham, prostak ,ograniczony debil. Widząc masę takich komentarzy jak Twój to ja się zastanawiam jak wy oceniacie np czy ktoś jest poczciwą dobrą osobą. Bo to nie chodzi o to żeby być elegancko ubranym ,ładnie mówić i się uśmiechać do ludzi od czasu do czasu rzucając jakiś błyskotliwy tekst.

Bardzo fajny,oceniam na 8/10 i wędruje do ulubionych.

ocenił(a) film na 4
Bartek2999

Ale słuchaj,ja naprawdę nie mam nic do głównego bohatera,i na pewno nie należę do ludzi,którzy oceniają innych po jak piszesz ubiorze i ładnym wysławianiu się.Sam nie jestem żadnym krawaciarzem i nie pracuję w korporacji,chodzi mi tylko o naiwność samej fabuły,ja tak ten film odebrałem.Na przykład wątek z tym kumplem głównego bohatera,który mimo tego,że Lubos "wyrwał" jego kobietę,idzie na układ z głównym bohaterem i postanawia zająć się zupełnie obcą kobietą i nienarodzonym dzieckiem.Poszedłbyś na taki układ ???,bo ja na pewno nie.

ocenił(a) film na 8
kleju30

A co ma do gadania czy ty byś na to poszedł albo czy ja bym poszedł. Każdy z nas jest zupełnie inną osobą, ludzie się różnią od siebie. Jedni dla przyjaciół zrobią prawie wszystko drudzy trzymają dystans a trzeci przy byle okazji wykorzystają ich dla swoich celów.
Podobnie jest z przebaczaniem, to są indywidualne sprawy. W filmie też nie było tak że ten jego przyjaciel nagle mu przebaczył i cały jego ból i troski nagle odeszły w niepamięć . Wyraznie widać iż momentami to miał ochotę odpłacić przyjacielowi .Dla mnie to jest ludzkie i jak najbardziej wiarygodne.
Ps. Popatrz jeszcze w ten sposób, skrzywdzony przez najbliższe osoby w dołku życiowym nie spełniony, bez przyszłości były bokser. Taka osoba łatwiej podejmie tego typu decyzje bo z jej perspektywy ma mniej do stracenia. Co najwyżej jej życie stanie się jeszcze trochę bardziej poj@#%$@..

ocenił(a) film na 6
Bartek2999

Dla mnie ten film stracił wiarygodność w momencie, gdy bohater proponuje przyjacielowi układ. Do tego momentu fabuła wydawała się rozumna tzn, do przyjęcia (przynajmniej moim zdaniem). No i te ceny z wesele są mało wiarygodne, groteskowe. 4/5 filmu 7 może 8, 1/5 - 3, średnia około 6/10.

kleju30

Według mnie Azjatka zgadzając się na propozycję boksera kierowała się brakiem lepszych perspektyw a nie naiwnością, widoczny jest jej strach, niepewność, pracowała w knajpce, w której była źle traktowana, nie miała obywatelstwa, więc decydując się na ten krok nie miała wiele do stracenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones