PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9 271
ocen
6,4 10 1 9271
5,0 8
ocen krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Scenariusz dobry, ale...
- rezyseria kuleje. Tak skopanych niektorych scen, dawno juz nie widzialem
- przerysowana postac Igora,
- slaba gra Zielinskiego i Piotrowskiego. O ile obecnosc Zielinskiego jestem w stanie zrozumiec, to Piotrowski to pomylka. Nie dosc, ze aktorsko beznadziejny, to jeszcze hmmm... "dykcja" po prostu koszmarna.
- dzwiek. Licealista z najtanszym mikroportem zrealizowalby to lepiej. Jest tak kiepsko, ze autentycznie musialem kilka scen wielokrotnie cofac, zeby w ogole zrozumiec o co chodzi. Mam nadzieje, ze dzwiekowcom nie zaplacili za te fuszere. :

Klaman123

Film nawet niezły - w końcu jakaś świeżość fabularna ....No ale dźwiękowca to faktycznie zatrudnili fatalnego. Albo jest zbyt cicho żeby zrozumieć kwestie albo za głośno że aż człowiek się z siedzenia podrywa.

Klaman123

"Mam nadzieje, ze dzwiekowcom nie zaplacili za te fuszere. :

Victor_Fw

Jak się ogląda wersje ze stołu montazowego to nie dziwne. ^.^ Dźwięk się poprawia wiecie? :P

Klaman123

Zgodzę się co do słabej reżyserii. Całkowita klapa na tej linii. Co do dźwięku - nie było aż tak źle. Aktorstwo z kolei na bardzo przyjemnym poziomie. Lubos, Pokojska, a i Piotrowski - bardzo dobrze wypadli.

Pozwolę sobie (po raz któryś) zauważyć, że aktorów, ani dobrych scenariuszy w Polsce nie brakuje. Brakuje reżyserów, którzy to wszystko udźwigną.

Klaman123

"- slaba gra Zielinskiego i Piotrowskiego. O ile obecnosc Zielinskiego jestem w stanie zrozumiec, to Piotrowski to pomylka. Nie dosc, ze aktorsko beznadziejny, to jeszcze hmmm... "dykcja" po prostu koszmarna."

Człowieku, zobacz najpierw kim jest Pan Marek, potem co go spotkało, a następnie się zastanów a nie piszesz takie DEBILNE komentarze !!!

ocenił(a) film na 3
Falas

Debilne? Tylko dlatego, że się tym panem kolega nie zachwyca? Taka a nie inna przeszłość nie znaczy, że należy automatycznie piać nad jego "grą aktorską" i odpuszczać mu uniemożliwiającą zrozumienie dialogów dykcję w tym filmie. Skądinąd także uważam, że pan Piotrowski w tym filmie wypadł słabo, jakby został zaangażowany na siłę. Skoro tak bardzo go chciał, a facet mówi jak mówi, to może trzeba było mniej mu kwestii wcisnąć?

ocenił(a) film na 8
Daguchna

OMG ,Tak trener bokserski powinien mieć wspaniała dykcję, bo przecierz od otrzymywania na ringu razów po łbie wymowa się świetnie upiększa :). Polecam smerfy oglądać, takie hardcorowe dramaty z pewnością nie są dla Ciebie.
Ps. Śliczny kotek.

ocenił(a) film na 3
Klaman123

nie rozumiem jak mozna powiedizc, ze scenariusz dobry... bo dostal Hartley merrila? Moim zdaniem trzeci akt - czyli kolega ma zajac sie dzieckiem - jest tak oczywisty, ze boli, a jego wiarygoodnosc jest po prostu zenujaca... uwazam. ze sukcesy scenariusza mozna wytlumaczyc tym, ze jest napisany wedlug modelka... ale talentu i jakiejs tam glebi, czy czegokolwiek co sprawiloby, ze jest co ogladac, jest w nim brak... niesamowite jest to, ze ten film w ogole dostaje dobre recenzje... co do wymowy - moim zdaniem to jest wyjatkowo parszywa sprawa...

ocenił(a) film na 6
Klaman123

Jeśli postać Igora jest przerysowana to w jakim świecie Ty żyjesz?

ocenił(a) film na 9
kosa480

Film sam w sobie może być ale jego końcówka jest bez sensu i nic nie wnosi.

pamela270

Właśnie zdanie, które Igor mówi pod koniec "może za dużo chciałem" idealnie pasuje do subtelność filmu. Jak film miał się skończyć? pogrzebem Igora i początkiem nowego życia młodej pary? bez sensu

ocenił(a) film na 10
kra_kra

mnie się film bardzo podobał. nie rozumiem tylko jednego... pamiętacie jak główni bohaterowie wrócili z zakupów, a Wietnamka zaczęłą układać ubranka na półce? magle te półki spadły,a ona zaczęła strasznie płakać. dlaczego?

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

bo to zły omen był
;)

ocenił(a) film na 5
Klaman123

http://facet.dlastudenta.pl/artykul/Nieprawdopodobna_historia_Marka_Piotrowskieg o,39655.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones