PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9 272
oceny
6,4 10 1 9272
5,0 8
ocen krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Pomijając inne niedociągnięcia (fatalny dźwięk, nieco odrealnieni bohaterowie), najbardziej zastanawia mnie, czy Yen Ha w ogóle miała wolną wolę? Obcy facet zaprasza ją do mieszkania, każe się rozbierać, kłaść , siedzieć cicho, traktuje ją jak śmiecia- bije i poniża, a ona ciągle robi to, co on jej każe. Nawet troska o własny tyłek ma chyba swoje granice. No i czy nie byłoby lepiej, gdyby po prostu wyszła za Igora i wszystko po nim odziedziczyła, skoro i tak z niewiadomych powodów w końcu go pokochała? A po co ta wymyślna, efekciarska akcja z Olem? Ja spałem z twoją dziewczyną więc ty śpij z moją? Czy zdaniem Igora Yen Ha i jej dziecko będą szczęśliwi? Czy ona sama nie widzi, w co się pakuje? Część z tego dałoby się jeszcze jakoś przepchnąć, ale wszystkie te kwestie na raz czynią ten film po prostu niewiarygodnym. Szkoda, liczyłam jednak na coś lepszego.

ocenił(a) film na 8
MalyPigmey

Być może Yen Ha była zakompleksioną dziewczyną, chciała jakoś podnieść swój status i uzyskać wizę. Tak, to wszystko nierealne... być może w przeszłości była źle traktowana przez mężczyzn - w końcu biologiczny ojciec na wieść o ciąży uciekł. Ta wyreżyserowana sytuacja pokazuje, do jakiego stopnia upodlenia może dojść kobieta, imigrantka, marząca o lepszym losie. Ale faktycznie, też mnie uderzyła jej bezsilność i bezwolność... A co do tego, że pokochała Igora - ofiara zakochała się w kacie...

ocenił(a) film na 7
devil_smile

A kiedy on ja katowal?? Bo nie przypominam sobie ani jednej sceny??? Mam inne wrazenie co do glownego bohatera. Bardzo pozytywne.porzadny chlop.

ocenił(a) film na 8
oZeta

Raczej mający problemy z okazywaniem emocji. Miałam na myśli tortury rzędu psychicznego, zapamiętałam scenę, gdy na nią krzyczy w specyficzny sposób.

ocenił(a) film na 7
devil_smile

Specyficzny na swoj sposob,moze twardziel troche aczkolwiek zachowywal sie w porzadku a i jego reakcja jak sie dowiedzial ze go oklamala i jest juz w ciazy- godna pozazdroszczenia. Dla mnie pozytywny czlowiek.


ocenił(a) film na 5
oZeta

Może w takim środowisku żyjesz. W moim to raczej pozytywny człowiek nie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones