PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9,3 tys. ocen
6,4 10 1 9312
4,8 10 krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

film widziałam wczoraj na festiwalu we Wrześni i zrobił na mnie największe wrażenie ze wszystkich wyświetlanych tam filmów (a było sporo bardzo dobrych obrazów). Eryk Lubos, zasłużenie zresztą, odebrał wczoraj nagrodę za najlepszą rolę męską. Kino bez dłużyzn, bez banału. Polecam wszystkim. Świetnie obsadzony Marek Piotrowski.Jeśli mam coś zarzucić to - niestety mocny biało-czarno-żółty plakat pojawia się rzadziej niż przeciętny "pościelowy". Idźcie do kina, idźcie.

ocenił(a) film na 4
anndzia

Hej!
też byłem na tym festiwalu, Wrona i te jego tłumaczenie... że to nie jego poglady jedynie "(po)twór" artystyczny- bzdura! i beznadzieja.
film jest szowinistyczny i nie wiem jak jakiejś normalnej kobiecie mógł się podobać. Typowe polskie kino, lanie po mordach, przeklinanie, seks bez uczuć i fajna fura.
Nie idziecie do kina!!. po co nabijać kabze takim TFUuurcom, Lepiej idzie na dziwki i koks a bedziecie jak ten "bohater".

ocenił(a) film na 9
nairda

nie widzę związku między szowinizmem, a tym filmem. Ktoś z publiczności trafnie zauważył, że cały związek między Yen a Igorem był na zasadzie dilu. Przeklinania było więcej w innych festiwalowych filmach. A lanie po mordach? Dwie niebokserskie bójki na cały film? niska średnia jak na "typowe polskie kino". Zgodzę się, że reżyseria była lepsza niż scenariusz, ale wg mnie Wrona nie zasłużył na takie obelgi. Znajdź mi proszę drugi polski film z [SPOILER] takim zwrotem akcji jak ten po wypadku :) [/SPOILER]
Chętnie dowiem się jakie Tobie podobały się filmy prowincjonaliowe. Pozdrawiam

anndzia

Jak moze ci sie podobać film gdzie kobiety traktowane są jak gorszy rodzaj człowieka, jeśli wogóle człowieka? Jak dodatek do świata "mężczyzn". Ocknij się

ocenił(a) film na 9
mUnIeCa_2

mam dziwne poczucie powtarzania się :) dlaczego szowinistyczny? kobieta jako gorszy rodzaj człowieka? kto chciał wymienić dowód na dziecko?
nie zapominajcie, drogie koleżanki, że nie jest to film instruktażowy do chemii z filipem bobkiem w roli głównej. Może mrugnęłam akurat kiedy pojawiła się plansza "Drodzy widzowie, tak należy zachowywać się w życiu. Kobieta to gorszy rodzaj człowieka, w razie zagrożenia życia należy ją oddawać komuś innemu bez pytania o zdanie. To nie jest kino, to jest życie!"
muszę chyba jeszcze raz obejrzeć. Szkoda, że żadna z was nie ma ulubionych filmów bo mogłabym się do czegoś odnieść.
Pozdrawiam :)
Nieocknięta Anna.

ocenił(a) film na 7
mUnIeCa_2

A wydaje się, że tych wszystkich dziwek i striptizerek w świecie nie ma?
Że nikt nigdy nie zrobił takiej akcji jak główni bohaterowie?
Że tacy ludzie jak Igor (dokładnie tacy sami) nie istnieją?
Etc, itp. ;)
To ja cię rozczaruję, bo w tym filmie akurat wszystko od a do z jest bardzo prawdopodobne. Jednocześnie zaś wydaje się takie surrealistyczne.

anndzia

Jak kobiecie moze podobać się szowinistyczny film?!

mUnIeCa_2

jak można zachwycić się czymś, gdzie czarnoskórzy aktorzy nie występują, za to pełno tych żółtych pluskiew ze stadionu. czy ma rację? czy po prostu jesteś bardziej niedopchnięta, niż lewicowa?
dzięki Tobie zdecydowałem się wydać kilkanaście złotych na ten film:) przynajmniej nauczę się obsługi kobietxD