5,3 1 448
ocen
5,3 10 1 1448
548
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"type":"film","id":484132,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Moja+nowa+droga-2009-484132/tv","text":"W TV"}]}
Moja nowa droga
  • Ninateka - https://ninateka.pl

    oglądaj
    Sprawdź szczegóły


Komedia społecznie zaangażowana o konflikcie pokoleń. Z jednej strony, rodzice ukształtowani w komunizmie, którzy bez względu na swój stosunek do PRL-u nie mogą uciec od uwikłań przeszłości. Z drugiej strony, ich pociechy, lat ok. 30, których dojrzewanie przypadło już na czasy demokracji. Wspólnie spotkają się podczas zaręczyn Aliny,Komedia społecznie zaangażowana o konflikcie pokoleń. Z jednej strony, rodzice ukształtowani w komunizmie, którzy bez względu na swój stosunek do PRL-u nie mogą uciec od uwikłań przeszłości. Z drugiej strony, ich pociechy, lat ok. 30, których dojrzewanie przypadło już na czasy demokracji. Wspólnie spotkają się podczas zaręczyn Aliny, niezależnej reżyserki i Piotra, niszowego dziennikarza organizującego pomoc dla białoruskiej opozycji. Podczas uroczystości uczucia schodzą na dalszy plan, a do głosu dochodzi konfrontacja światopoglądowa. I obyczajowa - z grzeszkami i słabostkami w tle. Ta wstrząsowa terapia rodzinna każe młodym zadać pytania dotyczące ich własnych uwikłań we współczesność. I jak rzeczywiście będzie wyglądać ich nowa droga życia. Poważnie w treści, groteskowo w klimacie, komediowo w gatunku i bardzo nowocześnie w formie.

Moja nowa droga zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.