PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786220}
6,1 924
oceny
6,1 10 1 924
Moja walka. Mamed Khalidov
powrót do forum filmu Moja walka. Mamed Khalidov

Mamed Khalidov jest wierny i Lojalny Polsce, niestety jest atakowany przez Fanatyków Religijnych z Mafii Katolickiej która jest odpowiednikiem ISIS , Polskich narodowców nie obchodzi to ze Mamed Khalidov jest Muzułmaninem, dostosuje się do Polski, oddał swoje serce Polsce, walczy za Polskę ,wszystko z nim w porządku, normalni Polacy nie nawołują agresje do Polskich Tatarów tylko dlatego ze są Muzułmanami, Polacy i Polscy tatarzy od zawsze zyli ze soba w zgodzie

vAkatsuki

"niestety jest atakowany przez Fanatyków Religijnych"
przez idiotów*

Kurcze no, żałuję, że nie było mnie na gali KSW 39, bo bym to widowisko z chęcią obejrzał - i szedłbym tam tylko i wyłącznie dla widowiska sportowego, a nie kto jakim tam jest człowiekiem. Sprawy prywatne zostawmy w spokoju, ale według mnie idąc na gale KSW oceniajmy zawodników przez pryzmat tego jaką walkę dał, a nie tego jakim jest człowiekiem i jaką religię wyznaje - a walkę Mamed z Borysem dał świetną. Zobaczyliśmy całkiem nowego Mameda, który według mnie taktycznie rozpracował Borysa niczym Jose Mourinho w piłce nożnej.
To jest powoli koniec Mameda w klatce i ja się cieszę, że mogłem go oglądać.
Ale co ciekawe, byłem wtedy w PUB-ie na tej gali, na sali siedziało ze 100 osób i po walce wszyscy bili tam brawa na stojąco - dlaczego jedni potrafią się zachować, a drudzy naśladują bydło? Aż tak niezrównoważonym i mało zgranym narodem jesteśmy?

pawelisto2

Zastanówcie się trochę co piszecie. Tutaj nie chodzi o jakieś buractwo i bezpodstawne szykanowanie drugiego człowieka ze względu na jego wiarę czy kolor skóry. Khalidov był wręcz wielbiony co świadczy, że polacy bezpodstawnie nie oceniają drugiego. Niestety tym co zrobił pokazał, że nie identyfikuje się z naszym narodem, nie wspiera go, za to wspiera islamistów, którzy mordują niewinnych ludzi. Przypominam, że hymn al-kaidy to hymn tej samej organizacji, która obcięła głowę naszemu inżynierowi Piotrowi Stańczakowi kilka lat temu, nie żołnierzowi lecz niewinnemu geodecie. Po tym jak ktoś z rodziny Khalidova został oskarżony o wspieranie terrorystów, następnie pozowanie z bronią, gesty typowe dla walczącego islamu i wreszcie rozkoszowanie się hymnem morderców polacy mają dalej go wielbić? Sam jest sobie winien. Obrósł już w takie piórka, że myślał chyba, że może wszystko, może śmiać się polakom w twarz bo przecież jego współwiercy drwią w ten sposób z całej europy, która ich wychowała i ugościła. Oni jadą ścinać głowy obywatelom kraju, w którym się wychowali. Rozumiem, że dla niego jest szokiem, że to nie przeszło bo przecież w UK czy DE nikt by go nie zbojkotował w ten sposób. Niech już przestanie lamentować i wypłakiwać się nad swoim losem, powinno mu się jechać frazę po frazie tej jego piosnki i pytać co jest dla niego w tym fajnego i przyjacielskiego wzgl. drugiego człowieka?

ocenił(a) film na 1
penetrator1981

Nooo!
I to jest strzał w sedno problemu.

Nikt nikomu nie może nakazać kogoś lubić!
Poza tym nikt nikomu nie może zabronić kogoś nie lubić, nawet jeśli pobudki ma do tego niskie...

vAkatsuki

Ten typek nigdy nic dla Polski nie wygrał, to po 1.Podniecał się przy hymnie Al_kaidy. Wystarczy, dziękujemy, niech sobie Polską gęby ten cwaniak nie wyciera.

ocenił(a) film na 3
vAkatsuki

Mamed Chalidow oskarżony. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności 

Okazuje się, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg w sądzie. Jak podaje tvp.info do Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach skierowano oskarżenie, które objęło 17 osób, w tym Mameda Chalidowa. Odpowiedzą one łącznie za 140 czynów.

Zawodnikowi MMA przedstawiono łącznie 11 zarzutów, w tym podżeganie do podpalenia dwóch samochodów, stosowanie przemocy wobec funkcjonariuszy, nielegalnego posiadania broni palnej, a także paserstwa. Prokuratura chciała, aby mężczyzna został aresztowany, ale sąd nie wydał na to zgody. Zawodnikowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

budny1987

wiadomo jak jest w Polsce jak ktoś jest ceberytą lub politykiem itd to nie pójdzie do wiezenia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones