5,9 48
ocen
5,9 10 1 48
11
chce zobaczyć
{"type":"film","id":285788,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Moje+%C5%BCycie+dla+niego-2004-285788/tv","text":"W TV"}]}
Moje życie dla niego
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Papież Polak był piątym papieżem, którego pontyfikat Mari dokumentował. Jego postać jest znana milionom telewidzów na całym świecie: fotograf ze swoim aparatem zawsze znajdował się w pobliżu papieża, teraz jego samego uwieczniono na taśmie.  Film o nim jest nie tylko okazją do pokazania jego codziennej pracy, ale także do zaprezentowaniaPapież Polak był piątym papieżem, którego pontyfikat Mari dokumentował. Jego postać jest znana milionom telewidzów na całym świecie: fotograf ze swoim aparatem zawsze znajdował się w pobliżu papieża, teraz jego samego uwieczniono na taśmie.  Film o nim jest nie tylko okazją do pokazania jego codziennej pracy, ale także do zaprezentowania ciekawych aspektów historii państwa watykańskiego i panujących tam stosunków. W ciągu półrocznej pracy nad dokumentem ekipa TVP towarzyszyła Mariemu zarówno w apartamentach papieskich, jak i podczas oficjalnych uroczystości czy wizyt głów różnych państw.

Moje życie dla niego zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.