PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555226}

Monstrum

Behemoth
2,5 1 119
ocen
2,5 10 1 1119
Monstrum
powrót do forum filmu Monstrum

czyli filmy klasy D (D jak do d..y, bo nawet nie B)... tydzień temu był "Cyklop" (http://www.filmweb.pl/film/Cyclops-2008-491086), a teraz ten wynalazek... Dobrze, że nie płacę abonamentu - nie mógłbym spać, że tak mnie naciągnęli...

smuga50

To jest już tradycja że raz na jakiś czas tvp musi puścić te klasyki kina, istne arcydzieła. :D

smuga50

kiedys mieli cykl "Piątek z Newmanem", w Soboty na tvp2 po 22 puszczano westerny, widac teraz pora na gnioty

smuga50

TVP to w ogole parodia. Chcą żebyśmy płacili abonament a tu taki "szajs" ciągle zapodają. A to i tak tylko jedna kwestja.

Rossoneri7

Nie jestem zwolennikiem abonamentu ale takiego typu argumenty "nie płacę abonamentu bo puszczają ciągle taki szajs" można łatwo skontrować: puszczają taki szajs po nie mają wystarczającej ilości pieniędzy aby kupić prawa do emisji lepszych przez co droższych filmów bo wiele osób nie płaci właśnie abonamentu... :P

Więc darujcie sobie takie kiepskie komentarze... i wymyślcie coś bardziej inteligentnego.

odwieczny

Tylko zapomniałeś o kasie, którą zgarniają za 'kochane' reklamy. Mogą dzięki nim opływać w luksusie. Więc albo jesteś z telewizji albo daruj sobie usprawiedliwianie darmozjadów ;)

odwieczny

TVP ma najdroższy czas antenowy i co za tym idzie najdroższe w kraju reklamy. Ilość reklam przed audycjami jest taka sama jak w innych komercyjnych stacjach (choćby Polsat-y i TVN-y), tylko tam przerywają filmy reklamami, co czasem nie jest takie złe, bo można w tym czasie zrobić sobie herbatę lub iść siusiu. Jakoś komercyjne stacje nie skarżą się na brak pieniędzy z abonamentu, a TVP jakoś tak. Gadanie o misyjnej formie programów to jakiś bełkot. Utrzymywanie TVP Polonia i TVP Kultura (tylko tutaj można się dopatrzyć odrobiny tej misji) to też porażka - w TVP Polonia są powtórki tego samego co na TVP1 i 2, a w Kulturze ciągle powtarzają te same kawałki albo dają taką nudę z powtórek, że aż łzy do oczu się cisną.
Proszę mi więc wytłumaczyć, czy mam płacić abonament na luksusowe życie prezesa TVP i jego świty, oraz bandy nieudaczników tworzących następne M jak Miłość, czy Klan? Poziom tych produkcji (i im podobnych) jest na poziomie amatorskiego teatrzyku dla licealistów, a dodatkowo w tych "tworach" jest także coś, co od jakiegoś czasu nazywa się "lokowaniem produktu" (dla mniej rozgarniętych to nic innego jak reklama jakiegoś badziewia).
Pytam się więc, za co mam płacić - za to, że prezesina TVP ma żyć jak książę udzielny i jego świta też, że na każdym kroku wciska nam się komercję i reklamę w każdej postaci? Ja płacę za produkt, który mi się podoba, a nie jak leci, bo wtedy to nic innego jak podatek od posiadania odbiornika TV (nie mylić z użytkowaniem TV, ale to także podatek). Od kilku tygodni non stop w weekendy lecą sporty zimowe, skoki, biegi - to też są zapchaj dziury. Nie każdego interesuje sport. A powtórki filmów z czasów tzw komuny - toż to już jawna kpina - dzisiaj znów leciał Janosik - który to już raz? 50-ty? Wybaczcie, ale puki nie poprawi się oferta TVP, puty nie dam ani złotówki na to badziewie.
Kilka lat temu wpłaciłem pareset złotych na radiową Trójkę (podawali konto, bo cienko przędli). Teraz żałuję, bo tam rządzi PiSlam. Kiedyś można było posłuchać tego radia, bo prawie nie było polityki, ujadania pseudo obiektywnych politologów. Teraz prócz Powtórki z rozrywki i paru audycji muzycznych to jest to samo co w TVP - teraz już rzadko słucham radia.
Do czego to doprowadziło? Do tego, że ludzie wola komercyjne stacje i żadna cyfryzacja w tym nie pomoże.

ocenił(a) film na 2
smuga50

Bardzo mi się podoba, to co czytam jestem dokładnie takiego samego zdania. Do tzw kwestii misyjności tvp dodam jeszcze fakt coraz bardziej żałośnej transmisji i "komentatorstwa" zawodów sportowych. Nie było jeszcze jak dotąd sezonu, w którym tvp opuściła by którekolwiek zawody z pucharu skoków. To przykład, ale w innych dziedzinach też nie jest za dobrze. I tylko niech mi nikt nie mówi, że to dlatego, że nie ściągają abonamentu, bo śmiech mnie pusty ogarnia.

smuga50

"To święty talizman plemienia tajula... weź go!" haha.
A może to miała być kolejna część "X Files"?
Palacz zmęczony pracą w wywiadzie postradał zmysły, a po za tym na upartego kilka innych rzeczy można by dopasować :D
Choćby sama idea Behemota :D
A dam mu 3, niech ma, bo chwilami nawet śmieszny :)

ocenił(a) film na 2
smuga50

No niestety, poza tym we wtorki od jakiegoś już czasu leci seria oparta na romansach Nory Roberts. Poziom troszkę lepszy, ale zalepiacz czasu i do tego mizerny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones