PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466930}
6,1 34 271
ocen
6,1 10 1 34271
4,3 3
oceny krytyków
Monte Carlo
powrót do forum filmu Monte Carlo

Przyjemna komedyjka

ocenił(a) film na 7

Film może i mało ambitny, ale bardzo przyjemnie się ogląda. Ja osobiście lubię popatrzeć na piękne widoki, luksusowe hotele i nowobogackie życie. :) Przyjemnie jest tak sobie pomarzyć... :D

doyna

no i taka jest idea tego filmu- wkurzają mnie "ynteligneci" i gadki,że "to nie ma przesłania" -to komedia, nie "Hamlet" ! ;)

ocenił(a) film na 6
awksom

Według mnie to ma przesłanie. :)

ocenił(a) film na 6
rock_ferry

Bardzo pozytywny film :). Takich niby jest pełno, ale ten ma w sobie coś. Kilku przystojnych facetów, piękne miasta, luksusowe życie, fajne hotele. Ahh można sobie pomarzyć. Przesłanie jest i owszem. Jeśli chcesz poudawać gwiazdę filmową zrób to we Francji :). Nic ci za to nie grozi, bo francuzi są na luzie a przeżyjesz przygodę życia, poznasz fajnych facetów, pójdziesz na luksusowe przyjęcia, pozwiedzasz, ubierzesz naszyjnik za kilka milionów a wszystko za darmo :P. Oczywiście musisz mieć sobowtóra albo chociaż być bardzo podobny/podobna do jakiejś gwiazdy i mieć farta :P.

ocenił(a) film na 7
doyna

Mi film też się bardzo podobał :) Nie każdy przecież musi mieć przesłanie

ocenił(a) film na 6
doyna

Dzisiejszej nocy nie mogłam zasnąć i o dziwo ten film umilił mi bezsenne momenty. Zaintrygował mnie tytuł, nie sprawdziłam obsady - trochę zdziwiłam się na widok Leighton i Seleny, ale tytułowe "Monte Carlo" dalej nie dawało mi spokoju, więc postanowiłam obejrzeć do końca. Zwykle takie produkcje wypadają o wiele gorzej, więc daję 6/10.

ocenił(a) film na 7
doyna

Też uważam, że to całkiem przyzwoity film. Taki lekki i przyjemny.

kashiuka

Idealny dla durni z IQ na poziomie paprotki.

ocenił(a) film na 7
Franio_Maryjanek

w takim razie mogę być paprotką, film nadal całkiem udany.
Nie twierdzę, że jest to arcydzieło filmowe, ale też nie jest to totalny gniot.

ocenił(a) film na 6
kashiuka

Racja czasem dobrze być durniem. Głupi ludzie mają fajniejsze życie niż mądrzy :P ( Patrz politycy i większość gwiazd filmowych :P).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones