Film

2003 1 godz. 59 min.
7,0 1 297
ocen
7,0 10 1297
1 551
chce zobaczyć
{"id":"120029","linkUrl":"/film/Moon+Child-2003-120029","alt":"Moon Child","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/29/120029/6933424.2.jpg"}
Tokio, 31 grudzień 2000 roku. Dwóch przyjaciół, Wani i Kei. Jeden umiera. Chce umrzeć. Wieczność, jaką daje żywot wampira, stała się dla niego męcząca. Mallepa,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tokio, 31 grudzień 2000 roku. Dwóch przyjaciół, Wani i Kei. Jeden umiera. Chce umrzeć. Wieczność, jaką daje żywot wampira, stała się dla niego męcząca. Mallepa, czternaście lat później. Podobna sytuacja. Kei ma dość życia. Umarłby w samotności. Umarłby, gdyby nie pewien chłopiec, który nie przestraszył się zmęczonego życiem wampira...Tokio, 31 grudzień 2000 roku. Dwóch przyjaciół, Wani i Kei. Jeden umiera. Chce umrzeć. Wieczność, jaką daje żywot wampira, stała się dla niego męcząca. Mallepa, czternaście lat później. Podobna sytuacja. Kei ma dość życia. Umarłby w samotności. Umarłby, gdyby nie pewien chłopiec, który nie przestraszył się zmęczonego życiem wampira... Mijają kolejne lata. Chłopiec wydoroślał i wciąż trzyma z Keiem. I tu zaczyna się właściwa historia. Historia chłopaka wychowanego na ulicach niebezpiecznej Mallepy i wampira borykającego się z wewnętrznymi problemami. Będziemy świadkami radości i cierpienia, rodzących i rozpadających się przyjaźni czy narodzin i śmierci, na przestrzeni kilku następnych lat. A wszystko to z Gacktem i HYDEm w rolach głównych.

studio
Culture Publishers (CP) / Mainichi Shinbunsha / Shôchiku Eiga / Więcej...
data produkcji
2003
tytuł oryg.
Moon Child
inne tytuły
Głównych bohaterów filmu grają Gackt i Hyde - dwie najpopularniejsze gwiazdy japońskiej muzyki rockowej. Hyde znany jest z zespołu L'arc en Ciel, Gackt natomiast śpiewał w Malice Mizer a teraz prowadzi karierę solową.
W październiku 2003 roku w Japonii została wydana książka na podst. filmu o tytule "Moon Child" , której autorem jest sam Gackt.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych