PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35010}

Mordercze kuleczki III: Władca umarłych

Phantasm III: Lord of the Dead
5,5 802
oceny
5,5 10 1 802
Mordercze kuleczki III: Władca umarłych
powrót do forum filmu Mordercze kuleczki III: Władca umarłych

Ta część była swietna oglądam kolejny raz i moim zdaniem tutaj była wartka akcja. Duzo napiecia i mocnej dawki adrenaliny .Super postac tima i ta murzynka weteranka z nunczako .Poczatek dobry z tymi stworkami w kapturach .Co nowego sie dowiadujemy że tall man nie lubi zimna i ono na niego źle dziala .Co dalej jak joddy objaśniał timowi kim są te karły że tall man wycina im połowe mózgu by były jego sługami.Koniec jak tall man chce zrobic z mika kuleczke widać było to po oczach i że miał cos na głowie jakiś metal .Co więcej są ich tysiace tak armia kuleczek one do tego miały mozg bo widać było jak tall man wkladal go do srodka .No akcja wspaniala nawet z tall mana wyszla na koniec kuleczka .Ta akcja z zombie tymi bandytami co napadly na reggiego też dobra.Tim wspaniale strzela jak załatwił kuleczke super albo jak było z tym robakiem jak murzynka nabiła go na nóż .Film moim zdaniem przebija czesci poprzednie wartka akcja .Tutaj nudzic sie nie można .Tall man jak zawsze świetny no i nie do pokonania .

ocenił(a) film na 8

Nie jest najlepszy, ale drugi najlepszy zaraz po "dwójce". Trochę mniej horroru, więcej akcji. I w ogóle wiele osób strasznie narzeka na tę część (choć nie do końca słusznie).

użytkownik usunięty
Shiloh

Obejrzałem cztery czesci wiem że jest piata nowa odsłona serii .Nie wiem o czym jest bo nie ma nigdzie recenzji .Moim zdaniem będzie może o tym jak Reggie wyruszyl w pogon za tall manem gdy ten wyjal kuleczke z głowy mika .Mike mówi że umiera a Reggie znowu mówi że nadal żyje mimo tego że mu wyjal kuleczke.Co dalej było o to jest pytanie ? No to byl ostatni film tego aktora co gral tall mana jego ostatnia rola życiowa .Obejrzałbym te piatke mimo tego czy jest kiczowata czy nie i czy jest nudna albo slaba akcja .Ale może tam jest wyjasnione co stało się z mikem i co dalej było z reggiem i tall manem ? Na pewno Reggie musiał jakos go zabic przecież on tak naprawde przeżył .

ocenił(a) film na 8

Ja nie obejrzę, bo reżyserem nie jest już Coscarelli, a poza tym fabule (tak myślę) brak wiarygodności przez to, że aktorzy są dużo starsi.

użytkownik usunięty
Shiloh

Obejrzałem trailer filmu i jakies urywki z najnowszej czesci .W filmie chyba więcej przejawiał sie reggy mika nie było widać ani w zwiastunie ale pisze ze jego postac wystapila w tej czesci .To co widziałem to reggy z przyjacielem jak przeszli przez bariere i tam był tall man z karzełkami aura była taka jak w piekle czerwona .Jeden z karzełków był podstawiony jakiś mały koles obłozony granatami no i ten karzel rzucił sie na tallmana i był chyba wybuch ,przed tem reggy z kumplem uciekli w bariere .No i cos było w trailerze że będzie auto z karabinami wmontowanymi że będzie ostrzeliwac obiekty .Reggie było cos że w jakiejs bialej sali stanal oko w oko z tall manem .

użytkownik usunięty
Shiloh

Co jeszcze widziałem w trailerze ze scen z reggim to że pojawila się ta kobieta co pchneła go nożem w czesci 1 co własnie było że umarł no i ona będzie sie unosic jak duch ,zreszta jak rozdziawi twarz to jak duch demon no i migawka że reggie był przypiety do loza miał przypieta jakas opaske na głowie może tall man chciał dobrac się do jego głowy czy jak .No i co ciekawe tak jak nadmieniłem to auto rozstrzeliwujace truposzy no i ten karzel obładowany granatami .Było coś że tall man miał ze soba jakas kobiete I te karły ja zabiły .Nie wiem jak to się skonczylo ale moim zdaniem ten film nie był chyba taki najgorszy a nawet jak na piata część jest dobry .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones