PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859565}
5,4 744
oceny
5,4 10 1 744
Morderczy prześladowca
powrót do forum filmu Morderczy prześladowca

https://www.filmweb.pl/film/Nieobliczalny-2020-845353

ocenił(a) film na 6
MSZ85

Holenderska wersja dużo lepsza.

ocenił(a) film na 6
McGyverPL

Tej USA wersji jeszcze nie widziałem,ale ta Holenderska jest naprawdę całkiem niezła.

ocenił(a) film na 6
MSZ85

O, a to ciekawostka, nawet nie wiedziałem a trafiły mi się oba te filmy :) Sprawdzę i dam znać.

ocenił(a) film na 6
MSZ85

Holenderska wersja lepsza. Ma ciekawszy klimat, ładniejsze zdjęcia i lepszych aktorów... Idealna nie jest, ale ogląda się lepiej. Amerykańska nie ma klimatu, akcja dziejąc się w mieście powoduje to, że ma się wszystkich za idiotów, mordować ludzi można w centrum dużego miasta i nikt nic nie zauważa a policja w zasadzie nie istnieje. Holenderska jest ciekawsza.

_illusion_

Ehh skoro już muszę... to... nie było porównanie, po prostu, pstryknąłem Wam link do filmu o bardzo podobnej tematyce, który wyszedł w tym samym czasie... reszta to już Wasza głowa...

ocenił(a) film na 6
MSZ85

Ehh skoro już muszę... to... "Nieobliczalny" jest amerykańskim remakiem holenderskiego "Morderczego prześladowcy". Tematyka więc podobna nie jest, generalnie to "jeden i ten sam film".

_illusion_

najlepsza a w zasadzie najgłupsza to w tym filmie zona tego Hansa,strasznie drazliwa kobieta,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones