Film

Mignon Mossie van Wyk

2016 1 godz. 39 min.
6,2 237
ocen
6,2 10 237
80
chce zobaczyć
{"id":"776407","linkUrl":"/film/Mossie-2016-776407","alt":"Mossie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/64/07/776407/7778129.2.jpg"}
Mignon "Mossie" Van Wyk (Tanika Fourie) i Adriaan Prinsloo (Deànré Reiners) od dziecka byli najlepszymi przyjaciółmi i... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Mignon "Mossie" Van Wyk (Tanika Fourie) i Adriaan Prinsloo (Deànré Reiners) od dziecka byli najlepszymi przyjaciółmi i zawsze się wspierali. Chłopak pomógł dziewczynie przetrwać trudne chwile po śmierci matki. Kiedy zaczęli dorastać, wszystkim wydawało się, że ich relacja płynnie przejdzie od przyjaźni do miłości. Tymczasem MossieMignon "Mossie" Van Wyk (Tanika Fourie) i Adriaan Prinsloo (Deànré Reiners) od dziecka byli najlepszymi przyjaciółmi i zawsze się wspierali. Chłopak pomógł dziewczynie przetrwać trudne chwile po śmierci matki. Kiedy zaczęli dorastać, wszystkim wydawało się, że ich relacja płynnie przejdzie od przyjaźni do miłości. Tymczasem Mossie zakochała się, podobnie jak inne dziewczyny w jej wieku, w starszym chłopaku o imieniu Leon (Devon Hofmeyr). Szybko jednak okazało się, że jej związek daleki jest od ideału.

studio
Phoenix Films
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Mignon Mossie van Wyk
inne tytuły
Mossie Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Cudowny, poruszający, delikatny, niewinny. Z nieskomplikowaną fabułą. W głowie zostaje sporo cytatów a na twarzy wypieki. Tych bohaterów chciałabym spotkać w swoim z życiu: Adrian, jego ciotka i ojciec Moosie, dobre dusze, piękne umysły z charakterem.

  2
  • Już jakiś czas minął od ostatniego filmu, który tak mnie poruszył emocjonalnie. Polecam. Przygotujcie sobie chusteczki.

   1
   • Poruszający

    sylsob1 ocenił(a) film na 7

    Bardzo lubię takie kino:)