PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 095
ocen
6,0 10 1 19095
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

"Motel" to produkcja która mogłaby być uznana jako bardzo dobra, gdyby nie fakt ewidentnych uproszczeń zaprezentowanych w scenariuszu. Można byłoby napisać bardzo krótko, zakończenie filmu było tak dalece niebywałym pójściem na łatwiznę przez realizatorów filmu, że wyrządzono mu niedźwiedzią przysługę i zwyczajnie go zepsuto. Film początkowo budził duże emocje, a na koniec jak gdyby nigdy nic główna bohaterka z łatwością rozprawia się z grupą chcących ją zabić psychopatycznych zbrodniarzy i jak się dodatkowo okazuje, szczęśliwego zakończenie dopełnia fakt cudu jakim jest przeżycie jej zamordowanego przez zbrodniarzy męża. Całość przedstawionej historii pozostawia niesmak, po dobrym thrillerze oczekuję zazwyczaj niespodziewanych zwrotów akcji, jakichś zaskoczeń, jakiejś sensacji lub przynajmniej jakiegoś wyjaśnienia przy odkryciu pobudek kierujących napastnikami, a tu mamy do czynienia tylko i wyłącznie z paradoksalnym i uzyskanym banalnie prosto happy endem, który zmarnował cały potencjał tej całkiem przyzwoitej produkcji.

ocenił(a) film na 5
poland7

Dokładnie to samo sobie pomyślałam po obejrzeniu tego filmu. O ile początek był ciekawy, pomysł dobry, to rozwinięcie i tym bardziej zakończenie po prostu tandetne. A szkoda bo pomysł naprawdę super, jak wspomniałeś niewykorzystany potencjał.

ocenił(a) film na 5
Alisia666

To prawda. Naprawdę szkoda, że można było dobrze zapowiadający się film tak spieprzyć....

ocenił(a) film na 5
poland7

Niestety coraz częściej się spotykam z takimi przypadkami. Jest mnóstwo niskobudżetowych słabych filmów z dobrym pomysłem, ale beznadziejnie wykonanym.

ocenił(a) film na 8
Alisia666

O dziwo w tym filmie te wszystkie niedociągnięcia jakoś mi nie przeszkadzały, a z reguły znacząco obniżam ocenę za coś takiego.

ocenił(a) film na 5
van_der

Hahahh po 5 latach :) Szczerze, już nawet nie pamiętam o czym był film...jak ten czas leci!

ocenił(a) film na 7
van_der

Mi też absolutnie te szczegóły nie przeszkadzają.Ogląda się go bardzo fajnie,w napięciu do samego końca.Te stare filmy mają najlepszy klimat.

poland7

Czy tylko mi sie wydawalo, ale scena, kiedy policjant wszedl do pokoju to telewizor byl zniszczony, kiedy wrocil z lazienki to telewizor byl wlaczony. Powtorze jeszcze raz - film bardzo niedopracowany.

ocenił(a) film na 6
rybcia13

Bo przeszedł do drugiego pokoju ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones