PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611631}

Motelowe życie

The Motel Life
5,8 968
ocen
5,8 10 1 968
Motelowe życie
powrót do forum filmu Motelowe życie

Swietne kreacje aktorskie, niebanalna historia i naprawde swietna muzyka przez calosc filmu. Ma
ten film w sobie cos co mnie oczarowalo. PS.WIEDZIALEM ZE DAKOTA FANNING WYROSNIE
NA PIEKNA MLODA KOBIETE I SIE NIE MYLILEM. Polecam ten film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

punisher822_filmweb

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłość wypowiedzi,jest w tym filmie coś takiego ulotnego,nieuchwytnego co również mnie wzięło :)

ocenił(a) film na 10
PictureMan

CIESZE SIE ZE PODZIELASZ ME ZDANIE... Jesli lubisz wspolczesne filmy z 'TYM CZYMS' co sprawia ze wyczuwa sie w nim jakas magie i na dlugo nie wypada z pamieci to polecam film 'UCIEKINIER' z Matthew McConaguey'em. Swietna historia o prawdziwej przyjazni mlodego nastolatka z ukrywajacym sie zbiegiem z wiezienia. POLECAM JESLI NIE WIDZIALES!

ocenił(a) film na 10
PictureMan

Polecam tez nowy film z CH.BALE 'OUT OF FURNANCE'... Rewelacja...

punisher822_filmweb

Ok dzięki ,zaraz sprawdzę oba,jak nie widziałem ich i można je gdzieś obejrzeć lub ściągnąć to jutro będą moje ;)Pozdrawiam serdecznie....

ocenił(a) film na 10
PictureMan

Ja tez pozdrawiam ale jeszcze chwile posiedze sobie i popisze tutaj. Widzialem dzis 1 raz w zyciu swietny film 'JOHN Q.' ktory na dlugo pozostaje w glowie. Smutna historia walki o zycie syna ktoremu potrzeba przeszczepu serca a cena masakrycznie wysoka operacji... Widziales?

punisher822_filmweb

a gdzie mozna obejrzec ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones