PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111751}

Moto Diabły

Nam Angels
5,8 448
ocen
5,8 10 1 448
Moto Diabły
powrót do forum filmu Moto Diabły

Absolutny klasyk

ocenił(a) film na 7

Oj to jest jeden z moich ulubionych filmów, które było mi oglądać na kasetach VHS na początku lat 90. Pewien komandos zgarnia grupę harleyowców do pomocy w akcji w Wietnamie. Misją było odnalezienie skarbu ukrytego w jaskini w Wietnamie. Harleyowcy, którzy właśnie byli w więzieniu za rozbój w barze zgadzają się bez wachania i jadą w podróż do Wietnamu i tam robią rozbój na motorach. Jednak potem jeździli na motorach crossowych a nie na Harleyach gdyż jak stwierdził dowódca "na nich by się wam tam nie zdały...". Jak dla mnie to film ponadczasowy, absolutny klasyk. Ciągle dzieje się akcja, znakomite strzelaniny no i motocykle ! Oprócz tego w tle słyszymy całkiem przyzwoitą muzykę.
Szczerze to film polecam wszystkim miłośnikom filmów o Wietnamie i innych sensacyjnych filmów z lat 80 i 90 ale chyba film jest na tyle znany, że wiele osób go już widziało na VHS-ach - dystrybutorem była firma ITI Home Video.

Axel

hahah no pewnie ze widziałem gdzieś w 91 na vhsie
super to było podaj ,jak znasz jakieś fajne tytuły własnei filmów o vietnamie bo zapomniałem zupełnie to se jakoś skołuje

phil_anselmo

teżwidziałem ten film jakoś w 90r lub 91r.
Wtedy mi sie podobał jako kino akcji.

Axel

Witam, a to byl ten film co przy koncu jeden zginał na takim moscie???? A na poczatku bylo tak ze ten dowodca wyciagnał ten gang z wiezienia, gdyz groziły im wyroki za rozbój w barze, a ta misja mieli sie przysluzyc ojczyznie i uzyskac uchylenie dla siebie wyroku, aha i dodatkowo powiedzial im ze jak wypelnia misje to jak wspomnialem otrzymaja uchylenie od wyroku i dodatkowo w nagrode dostana nowiutkie HARLEYE dla siebie???? czy to jest film NAM ANGELS czy ANGELS FROM HELL?????

vultan1

hehehe tak to to :-) szukałem tego filmu pod tytułem Aniołowie Piekieł . . . czy coś takiego :-) film był chyba na kasecie ITI ???? A może i ElGaz . . . nie pamiętam :-))))))))) też widziałem to na poczatku lat 90-tych :-))))))))

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Czy ktoś ma ten film???? Oglądałem go dawno temu i gdzieś mi go wcieło. Chętnie obejrzał bym go jeszcze raz.

xmgxarmax

Kiedys ogladalo sie na pęczki, jeszcze w czasach gdy wybór filmu w wypożyczalni ograniczał sie do studiowania okładek na kasetach. Im lepsza tym film byl bardziej chodliwy:)
Teraz to raczej nie ruszyłbym takiego chłamu. Chyba ze z sentymentu:)

użytkownik usunięty
Axel

Klasyk dla kazdego kto meczyl VHSy!!!Zapewne teraz film bylby ciezki do strawienia bo jednak z wiekiem (moje) oczekiwania wzrosly, jednak sentyment pozostaje!!!Fajnie, ze ludzie wciaz pamietaja takie filmy!!!POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones