PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111751}

Moto Diabły

Nam Angels
5,8 447
ocen
5,8 10 1 447
Moto Diabły
powrót do forum filmu Moto Diabły

Wstyd stwierdzić że od czegoś takiego zaczynałem przygodę z video-hitami, jednak sentyment pozostał, choć fabuła jak inne hity klasy B.
Tylko jak wytłumaczyć dziecku że twardziele na harleyach w Wietkongu to już lekkie nadużycie ;)

ocenił(a) film na 6
tom3ak

i ja miałem ten film jako ulubiony na vhs. a drugi był predator ;P .... te czasy już nie wrócą

ocenił(a) film na 3
tom3ak

Ha, to był także mój pierwszy film na vhs. :) Miałem tylko ten jeden przez kilka dni i oglądałem go kilka razy w ciągu jednego dnia. Cudowne wspomnienia i cudowny klimat magnetowidu jako nowości w moim domu.

tom3ak

To była moja druga taśma (ale pierwsza własna), na której obok Motodiabłów, nagrany był jeszcze "Wirujący Seks ;)". Pierwszy film jaki widziałem na VHS, to Krwawy Sport...aż łezka się w oku kręci, przypominając sobie tamte czasy...

ocenił(a) film na 7
tom3ak

haha pamiętam moim pierwszym był Indiana Jones i ostatnia krucjata:) dołączyli nam ją do widelca* ale za raz po nim jakoś Mój Dziadek załatwił na bazarze Moto Diabły :) pamiętam jarałem się tak samo jak on Bo Był motocyklistą :) fajnie powspominać.

ocenił(a) film na 6
r69

Moimi 2 pierwszymi filmami na vhs były Vice versa i Anzio.Moto diabły też były jednymi z pierwszych.

ocenił(a) film na 3
tom3ak

Mój również jeden z pierwszych. Po nim na VHSie był "Powrót do 36 komnaty". Oba głupie jak but, ale się oglądało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones