Film

2001 1 godz. 37 min.
5,8 1 949
ocen
5,8 10 1949
258
chce zobaczyć
{"id":"34288","linkUrl":"/film/Mr.+Bones-2001-34288","alt":"Mr. Bones","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/42/88/34288/6933519.2.jpg"}
Wódz afrykańskiego plemienia pewnego dnia zauważa, że jest ojcem siedemnaściorga dzieci wyłącznie płci żeńskiej,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Wódz afrykańskiego plemienia pewnego dnia zauważa, że jest ojcem siedemnaściorga dzieci wyłącznie płci żeńskiej, poszukuje zatem godnego następcy tronu... Zadanie to powierza plemiennemu szamanowi w tej roli legendarny Leon Schuster. Po wielu perypetiach Mr. Bones szczęśliwie powraca z .... amerykańską gwiazdą golfa. Mr. Bones toWódz afrykańskiego plemienia pewnego dnia zauważa, że jest ojcem siedemnaściorga dzieci wyłącznie płci żeńskiej, poszukuje zatem godnego następcy tronu... Zadanie to powierza plemiennemu szamanowi w tej roli legendarny Leon Schuster. Po wielu perypetiach Mr. Bones szczęśliwie powraca z .... amerykańską gwiazdą golfa. Mr. Bones to skrzyżowanie Krokodyla Dundee Głupi i głupszy i Ace Ventura psi detektyw. To pełna nieprzewidywalnych gagów, zawrotnego tempa i obezwładniającego poczucia humoru komedia przygodowa rodem z Afryki.

studio
Distant Horizons / Videovision Entertainment
data produkcji
2001
tytuł oryg.
Mr. Bones
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mr.Bones

  MPW ocenił(a) film na 10

  Daje + [ :-) ] temu filmowi , ponieważ , byłem zdenerwowany na pewną osobe ... a po obejżeniu tego filmu przeszło mi to na długo ...

 • najgorszy film jaki w życiu widziałam

  użytkownik usunięty

  Jechałam autokarem na wakacje i zostałam zmuszona do obejrzenia tego. Cały autokar ryczał ze śmiechu, a pan obok po każdym GAGU (wdepnieciu/wpadnieciu w kupe) mówił ,,TEN TO MA SZCZĘŚCIE!". I don't want to live on this planet any more!

 • Hakuna Matata po to tu jestem afryko!

  Grobir001 ocenił(a) film na 7

  Film oglądałem w 2010, ale gdy Pudbedder krzyknął to słowo zjeżdżając na linii to dzień póżniej przypomniał mi się serial animowany "Timon i Pumbaa" :)

  • cudowny energetyczny świerzy film dla ambitnego wymagajacego kinomana

   esoxlucius ocenił(a) film na 4

   fantastyczny ambitny film, oby więcej takich produkcji filmowych, efekty specjalne powalaja, a dramatyzm wojny i skala ofiar nie do opisania, polecam tylko bardzo odpornym na wrazenia odbiorcom.

  • żeby zrozumieć ten film ,to trzeba znać kulturę ludzi w RPA!

   jag0da

   Może ta komedia jest trochę przygłupawa,ale jest śmieszna i prosta,jednym slowem taka,jaka powinna być komedia... duży plus ma u mnie za pokazanie tego,co RPA ma najpiękniejszego Sun City-byłam i zakochałam się w tym miejscu!!!