PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 577
ocen
6,5 10 1 14577
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Nudny, przegadany

ocenił(a) film na 3

Kolejny film ze zmarnowanym potencjałem. jest mega przegadany, nudny, bez akcji. Po co wtracony watek nastolatka i
jego miłosci to nie wiem, jak to w koncu ma byc horror sci-fi a nie 90210. Rozczarowałem sie. 3/10

ocenił(a) film na 10
paxy79

film jest zajebisty!

ocenił(a) film na 10
paxy79

brednie !

ocenił(a) film na 8
paxy79

Bo to nie miał być mega horror, w którym familia zmaga się wiecznie z ufo, ochy achy wszędzie zło, tylko po prostu normalna rodzina, która została "wybrana" ... Akcji może i nie ma, jest za to napięcie i co jakiś czas pytania (do nas samych). A jeżeli szukasz filmów, w których jest akcja i nie gadają - to polecam szukać raczej w jakiś 'masakrach', gdzie koleś biega za ludźmi z bronią i muszą siedzieć cicho by ich nie znalazł : )
Film bardzo dobry, może i wzorowany na innych, ale teraz ciężko o oryginalność ... Polecam!

ocenił(a) film na 6
paxy79

A ja nie nastawiałem się na nic szczególnego i miło się zaskoczyłem. Dla mnie to bardziej dramat z elementami sf i horroru.
Bardzo przyzwoity film, choć trochę przygnębiający.

ocenił(a) film na 6
paxy79

Zgadzam sie z Toba ... Film jest w porzadku az do sceny kiedy matka wchodzi do pokoju mlodszego syna ... Pozniej juz jest o wiele gorzej ...

Film na miare ZNAKOW z Melem Gibsonem ... Wszystko fajne a nawet bardzo fajnie ale niestety tylko do pewnego momentu ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones